Salvei 2500 mg

  • pika ajalooga ravimtaim rahvameditsiinis
  • antioksüdatiivsete omadustega ja hormonaalsüsteemi toetav
  • standardiseeritud ekstrakt tagab igas tabletis lubatud rosmariinhappe sisalduse (2,5%)
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas, eelistatavalt koos toiduga. Menopausi sümptomite leevendamiseks soovitame võtta salveid igapäevaselt 8-12 nädalat. Menopausi korral võid täiendavat abi saada kuningakepiõlist, soja flavoonidest ning linaseemneõlist.

Kas teadsid?

Salveid on kasutatud iidsetest aegadest viljakuse tõstmiseks, kurja peletamiseks, jpm. Vanad-roomlased tundsid seda kui "püha ürti" ja kasutasid seda ka religioossetes rituaalides.

MILLEKS HEA ON?

Salveid on traditsiooniliselt seostatud pikaealisusega, kuid tänapäeval seostatakse seda pigem kokandusega. Viimasel ajal aga on salveist saanud menopausi läbivatele naistele mõeldud toidulisandite populaarne koostisosa.

Tootes on kasutatud standardiseeritud ekstrakti, mis tagab tooraine puhtuse ja toime. Iga tablett võrdub 2,5 g kuivatatud ürdiga. Lamberts Salvei tabletid sisaldavad 2,5% rosmariinhapet (“aktiivne” ühend salveis).

KELLELE MÕELDUD?
  • menopausi läbivad naised
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Salvei (500 mg 5:1 ekstraktina) Sisaldades 2,5% rosmariinhapet 2500 mg

Koostisosad: Salvei ekstrakt, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Ashwagandha (India ženženn) 6000 mg
60 26,78 
Kaneeli tabletid 2500 mg
60 18,89 
Punane päevakübar 1000 mg
60 17,24 
Viirpuu 2500 mg ekstrakti tabletid
60 19,62 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]