Soja isoflavoonid 50 mg

  • tugev antioksüdant
  • kõrge kontsentratsiooniga isoflavoonide ekstrakt
  • igas tabletis tagatud 50 mg soja isoflavoone
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 söögikorra kohta. Menopausiga seotud vaevuste leevendamise eesmärgil soovitame lisaks võtta salvei ekstrakti ning FEMA 45+ vitamiinide ja mineraalide kompleksi.

Kas teadsid?

Sojaoad on olnud oluliseks põllukultuuriks juba aastatuhandeid. Esimesed tõendid sojaubade kasvatamisest pärinevad Hiinast, ligikaudu 7000-6600 aastat e.m.a.

MILLEKS HEA ON?

Isoflavoonid kuuluvad taimsete ühendite, flavonoidide, gruppi, mida leidub kõrges kontsentratsioonis sojaubades. Uuringud näitavad, et need võivad pakkuda teatud positiivset mõju tervisele, eriti naistele.

Sojaoa isoflavoonid aitavad leevendada menopausi sümptomeid, seega on ideaalsed naistele, kes lähenevad menopausile või on seda läbimas. Lisaks on üha enam tõendeid selle kohta, et isoflavoonid võivad aidata kaasa ka luude tervise säilitamisele.

1 tablett sisaldab 50 mg puhast isoflavooni.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Soja isoflavoone tarvitada:

  • naised, kes on lähenemas menopausile
  • naised, kes on läbimas menopausi
  • mehed ja naised, kes soovivad toetada luude tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Sojaoa ekstrakt, millest: 250-500 mg
isoflavoonid 50-100 mg

Koostisosad: happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, sojaoa ekstrakt, mahuaine tselluloos, glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärv titaandioksiid, niiskusesäilitaja glütserool),  paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: sisaldab soja. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Fosfatidüülseriin 100 mg
55,25 
Letsitiini graanulid
22,06 
Sojaletsitiin 1200 mg kapslid
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht