Pikendatud vabanemisega B5-vitamiin ehk pantoteenhape 500 mg

 • oluline vitamiin vererakkude tootmisel
 • vajalik vitamiin kehale energiatootmiseks
 • väsimuse ja jõuetuse vastu
 • juuste ja naha tervise jaoks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toidu või klaasi veega. Keha vajab normaalseks funktsioneerimiseks kõiki B-grupi vitamiine, mistõttu peaksid jälgima kas sinu toit sisaldab piisavalt B-vitamiini või on vajalik oma toitumist toetada toidulisanditega.

Kas teadsid?

Pantoteen tuleb kreekakeelsest sõnast pantos, mis tähendab "kõikjal".

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Stress
Naha tervis
Immuunsus
Väsimus ja kurnatus

Pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina) ehk B5-vitamiin mängib olulist rolli protsessides, mis tagavad energia vabanemise toidust. Pantoteenhape aitab kaasa steroidhormoonide, D-vitamiini  ja teatavate neurotransmitterite normaalsele sünteesile ja ainevahetusele. Lisaks vähendab väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele.

Tabletid on valmistatud pikendatud vabanemise tehnoloogial ning tänu sellele toimub toimeaine vabanemine stabiilselt 6-8 tunni jooksul peale tableti neelamist. See on sarnane organismis toimuvale protsessile, kui toimub toitainete vabanemine seedeprotsessi vältel.

Nagu enamus B-vitamiine, osaleb ka B5-vitamiin ehk pantoteenhape väga paljudes ainevahetuslikes ja olulistes protsessides organismis. B5- vitamiin võib kaasa aidata vastupanuvõime tõstmisele stressi vastu, seedetrakti normaalsele toimimisele ning on vajalik kolesterooli, steroidide ning rasvhapete sünteesimiseks.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • taimetoitlased ja veganid
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata vaimsele jõudlusele ja tõsta vastupanuvõimet stressile
 • inimesed, kes soovivad toetada erinevaid ainevahetuslikke protsesse
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Vitamiin B5 ehk pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina) 500 mg 100

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine: toiduvärvid rauaoksiidid, titaandioksiid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Hoiatused: Ei ole soovituslik tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Foolhape 400 μg
8,99 
B12-vitamiin 100 μg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht