B1-vitamiin (tiamiin) 100 mg

 • esmatähtis vitamiin, mis on kehale vajalik toitainete energiaks muutmisel
 • toetab aju tööd ning on oluline kõrge vaimse pingega perioodidel
 • südame, närvi- ja imuunsüsteemi normaalse funktsiooni toetamiseks
 • iga kapsel sisaldab 100 mg tiamiini.
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toidu või klaasi veega. Keha vajab normaalseks funktsioneerimiseks kõiki B-grupi vitamiine, mistõttu peaksid jälgima, kas sinu toit sisaldab piisavalt B-vitamiine või on vajalik oma toitumist toetada ka teiste toidulisanditega.

Kas teadsid?

Üks 50 mg annus tiamiini sisaldab sama suurel hulgal B1-vitamiini kui on 3 kg päevalilleseemnetes.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Väsimus ja kurnatus
Südame tervis
Mälu
Energia

Tiamiin ehk B1 vitamiin on esmatähtis toitaine, mida organism ei ole võimeline ise tootma ning seetõttu on seda võimalik saada vaid toidust. Põhiliselt leidub seda vitamiini just täisteratoodetes, kaunviljades, pähklites ja seemnetes.

Kuna tiamiin on vesilahustuv vitamiin, ei suuda organism seda talletada ning kui inimene mingil põhjusel tiamiini sisaldavaid toiduaineid piisavalt ei tarbi, võib vitamiinipuudus kiiresti tekkida.

B1 vitamiini üks põhiülesandeid on ensümaatiline energia vabastamine süsivesikutest ning samuti on ta vajalik närvisüsteemi, südame ja imuunsüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.

Lambertsi tiamiin on tugevatoimeline toidulisand, mis vastab farmatseutilistele standarditele. Iga kapsel sisaldab 100 mg tiamiini.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Vitamiin B1 (tiamiini) kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad enda südame talitlust toetada
 • inimesed, kes soovivad enda energiavahetust toetada
 • inimesed, kes ei tarbi piisavalt täisteratooteid
 • inimesed, kes ei tarbi piisavalt kaunvilju
 • inimesed, kes on pikaajaliselt diureetikume tarvitanud
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel %NRV*
Tiamiin 100 mg 9091

Koostis: tiamiinvesinikkloriid, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatus: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Foolhape 400 μg
8,99 
B12-vitamiin 100 μg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht