Müo-inositool pulber

  • ainevahetuse toetamiseks
  • närvisüsteemi normaalseks talitluseks
  • polütsüstilise munasarja sündroomiga naiste reproduktiivse funktsiooni toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta üks kord päevas 4 g müo-inositooli. Sega üks mõõtelusikatäis pulbrit vee või puuviljamahlaga.

Kas teadsid?

Esmakordselt eraldas puhtal kujul inositooli L. Maquenne aastal 1887. Algselt kastutas ta toorainena puulehti, kuid otsustas hiljem hobuseuriini kasuks. Väidetavalt tekitas see muudatus aga suurt pahamelt Maquenne naabrites. Tänapäeval keegi enam inositooli uriinist ei eralda.

MILLEKS HEA ON?
Naiste tervis
Närvisüsteemi toetamine
Ärevus
Meeleolu
Menopaus
Mehe viljakus
Naise viljakus

Müo-inositool on üks üheksast inositooli vormides ning kuulub B-vitamiinide gruppi. Seda toodetakse organismis ja see on ka kõige tavalisem looduses esinev vorm, näiteks toiduainetes nagu puuviljad, oad ja pähklid.

Inositool võib mõjutada aju neurotransmittereid, sealhulgas serotoniini. Suured annused võivad olla kasulikud teatud ärevushäirete, näiteks paanikahäirete, raviks.

Müo-inositool on ehituslikuks osaks mitmetele sekundaarsetele nö kandjatele organismis ning viimastel aastatel on seda põhjalikult uuritud seoses tema rolliga insuliini signaalimisel.

Müo-inositooli soovitatakse eriti polütsüstilise munasarja sündroomiga naistele. Uuringud on näidanud, et müo-inositool aitab parandada polütsüstilise munasarja sündroomiga naiste reproduktiivse funktsiooni mitut aspekti, sealhulgas menstruaaltsükli regulaarsust, ovulatsiooni ja viljakust.

Lambertsi müo-inositooli pulber on 100% looduslik, väga hästi lahustuv ja meeldiva magusa maitsega.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kes soovivad täiendada oma igapäevast toitumist
  • naised, kellel on polütsüstilise munasarja sündroom
  • inimesed, kellel esineb insuliini tundlikkust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 4 g sisaldab:
Müo-Inositool 4 g

Koostisosad: müo-inositool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

B-vitamiinide kompleks B-50
al.  17,30 
Letsitiini graanulid
22,06 
Metüül B-vitamiinide kompleks
24,49 
Sojaletsitiin 1200 mg kapslid
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht