Sojaletsitiin 1200 mg kapslid

  • rikkalik looduslik koliini ja inositooli allikas
  • igas kapslis leidub 1200 mg GMO vaba sojaletsitiini
  • lisaks 272 mg fosfaatidüülkoliini ja 176 mg fosfaatifüülinositooli
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 iga söögikorra kohta. Südame ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde D-vitamiini ja oomega-3-rasvhappeid.

Kas teadsid?

Aastal 1845 isoleeris letsitiini munakollasest esmakordselt Prantsuse keemik ja farmatseut Théodore Gobley. Alles viis aastat hiljem andis ta sellele nime letsitiin (vana-kreeka k. sõnast lekithos -munakollane).

MILLEKS HEA ON?
Organismi puhastamine
Maksa tervis
Ajutöö ja mälu

Letsitiin on üks rikkalikumaid looduslikke koliini ja inositooli allikaid, mis omavad tähtsat rolli maksas toimuvas rasvade ainevahetuses ja rasvade emulgeerimisel kehas.

Letsitiin on esmane koliini (üks B-vitamiinidest) allikas fosfatidüülkoliini kujul, mis lagundatakse kehas, et vabastada koliini. Letsitiini ja koliini kasutatakse kehas, et moodustada rakumembraane ja aidata kaasa rasvade liikumisele rakkudesse sisse ja välja. Koliin on vajalik ka normaalseks ajutegevuseks.

Letsitiin on üks peamisi sapi koostisosasid.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Lamberts Soja letsitiin 1200 mg:

  • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
  • inimesed, kes soovivad aidata parandada veresoonkonna tööd
  • inimesed, kes soovivad aidata reguleerida kolesterooli taset
  • inimesed, kes soovivad aidata toetada maksa tööd
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-4 kapslit sisaldab
1-4 kapslit
Sojaletsitiin, sealhulgas: 1200-4800 mg
Fosfatidüülkoliin 272-1088 mg*
Fosfatidüülinositool 176-704 mg*

Koostisosad: sojaletsitiin, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütseriin, sojaoa õli.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab soja. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand  ei  asenda  mitmekülgset  ja  tasakaalustatud  toitumist  ning  tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Letsitiini graanulid
22,06 
Soja isoflavoonid 50 mg
22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht