Meeste kompleks Prostex

  • hormonaalsüsteemi toetav ja põletikuvastaste omadustega kompleks
  • soovituslik päevane annus (2 tabletti) sisaldab 320 mg beeta-sitosteroole
  • sisaldab tsinki, mis toetab normaalset testosterooni taset
  • lisaks C-, D-, ja E-vitamiin, mis on olulised keha immuunsüsteemi funktsioonis
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Põletikuvastaste tulemuste nägemiseks on soovituslik tarvitada kompleksi vähemalt 2-4 nädalat. Antioksüdatiivse toime ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde ka oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Beeta-sitosterool on üks põhilisi taimseid steroole, mida leidub peaaegu kõikides taimedes. Struktuurilt on see sarnane kolesteroolile, mis on põhiline loomne sterool.

MILLEKS HEA ON?

Spetsiaalselt meestele formuleeritud kompleks, mis sisaldab 320 mg beeta-sitosterooli kahe tableti kohta. Beeta-sitosteroolid võivad kaasa aidata eesnäärme heaolu säilitamisele ja uriini voolu soodustamisele.

Kompleksi on kaasatud kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained, mis on olulised mehe üldise tervise säilitamise ning fertiilsuse ja reproduktiivsuse seisukohalt.

Prostexis  sisalduv D3 vitamiin (kolekaltsiferool) aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele ja reproduktsioonile ning makrotoitainete ainevahetusele. Lisaks aitab tsink hoida vere testosterooni taset normaalsena ning koos C, E ja D vitamiiniga aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja osalevad rakujagunemise protsessis.

Prostexis sisaldub oluline kogus kvertsetiini, mis on taimne flavonoid ning millele omistatakse põletikuvastaseid omadusi mitmetes uuringutes.

KELLELE MÕELDUD?
  • mehed oma tervise säilitamise eesmärgil
  • mehed, kes soovivad toetada fertiilsust ja reproduktiivsust
  • mehed, kes soovivad kaasa aidata uriini voolu soodustamisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
Vitamiin D 5-10 μg 100-200
Vitamiin E 34-68 mg 284-567
Vitamiin C 150-300 mg 188-375
Tiamiin (vitamiin B1) 5-10 mg 455-909
Riboflaviin (vitamiin B2) 75-10 mg 357-714
Tsink 7,7-15 mg 75-150
Glütsiin 70-140 mg -
L-glutamiinhape 70-140 mg -
L-alaniin 70-140 mg -
Beeta-sitosterool 160-320 mg -
Kvertsetiin 25-50 mg -

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, fütosterooli kompleks, L-askorbiinhape, Vitamiin E (dl-alfa-tokoferool), glütsiin, L-alaniin, L-glutamiinhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine magneesiumstearaat ja ränidioksiid, kvertsetiindihüdraat, ristseotud tselluloosikummi, tsinktsitraat, tiamiinmononitraat, riboflaviin, glütserool, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin ja rutiin 500 mg
90 20,47 
D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
120 17,30 
E-vitamiin 250 IU (168 mg)
100 22,06 
Kvertsetiin 500 mg
60 33,98 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]