Vegan oomega-3, DHA 250 mg

 • saadud ainulaadsest taimsest DHA vormist
 • vetikate baasil 100% taimne oomega-3-rasvhapete allikas
 • ilma kalamaitselise järelmaitseta
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toiduga. Eestis ja sarnastel laiuskraadidel elades ära unusta juurde võtta täiendavalt vegan D3 vitamiini.

Kas teadsid?

Vetikad, mida tihti peale peetakse ainult taimedeks, on tegelikult väga lai rühm organisme mille alla käivad baktereist tsüanobakterid (ehk sinivetikad), protistid (punavetikad, pruunvetikad) ning taimed (rohevetikad).

MILLEKS HEA ON?

Lambertsi Vegan DHA on ainulaadne toode, mis on loodud eelkõige mõeldes taimetoitlaste, veganitele ning inimestele, kellel on kala tooraine suhtes allergia.

Toode on saadud ainulaadsest dokosaheksaeenhappe (DHA) taimepõhisest vormist. See on 100% jätkusuutlik ning ilma kalamaitselise järelmaitseta. Tootes kasutatud vetikaid kasvatatakse kontrollitud keskkonnas, seega on kindel, et tegemist on integreeritud, kontrollitud ja jätkusuutliku produktiga, mis on ka looduslikult saasteainete vaba. Selle allika kasutamisel on tehtud üle 100 uuringu, mis näitavad nii selle ohutust kui tõhusust.

Antud vetikad on mere toiduahela lahutamatu osa – neid söövad väikesed organismid nagu plankton ja krill, mida omakorda söövad suuremad kalad. Sellest allikast saadud õli on loodusliku oomega-3 triglütseriidide (TG) vormis, mis on ideaalne valik kõigile, kes soovivad TG-vormi. Kuna tegemist on täielikult kalavaba tootega, on see täiuslik lisand veganitele ja taimetoitlastele, aga ka neile, kellel on allergia kalade vastu.

Vegan DHA kapslid on suspendeeritud puhtasse päevalilleõlisse koos antioksüdantidega (rosmariini ekstrakt, tokoferoolid ja C-vitamiin (askorbüülpalmitaat).

DHA ehk dokosaheksaeenhape aitab säilitada normaalset ajutalitlust, hoida normaalset nägemist ning aitab kaasa südametalitlusele.* Üldiselt on teada ka DHA positiivne toime tervise hoidmisele, säilitamisele ja tugevdamisele.

*DHA kasulik toime avaldub 250 mg tarvitamisel, mis sisaldub ühes kapslis.

KELLELE MÕELDUD?
 • taimetoitlased
 • veganid
 • inimesed, kellel on kala allergia
 • inimesed, kes soovivad toetada normaalset nägemist
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele südametalitlusele
 • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust
 • inimesed, kes soovivad toetada ja tugevdada üldist tervist ja elukvaliteeti
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Vetikate oomega-3 õli; millest Dokosaheksaeenhape (DHA) 625 mg; 250 mg

Koostisosad: vetikate õli (Schizochytrium sp. DHA-rikas õli, päevalilleõli, antioksüdandid: rosmariini ekstrakt ja tokoferoolid, askorbüülpalmitaat) kapslikate modifitseeritud maisitärklis, želeeriv aine karrageen, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator naatriumkarbonaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Astelpajuõli 1000 mg
25,22 
Kuningakepiõli 1000 mg kapslid
20,47 
Linaseemneõli 1000 mg kapslid
18,89 
Puhas kurgirohuõli 1000 mg
27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht