Kinkekarp “Rohkem energiat”

  • väsimuse ja kurnatuse vastu
  • lihaste ja närvisüsteemi toetamiseks
  • tervelt 150 mg elementaarset magneesiumi igas tabletis
  • kvaliteetne D-vitamiin aitab tagada keha vajaduse pimedamal perioodil
Suurus
-5%
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 kapsel D-vitamiini päevas, eelistatavalt koos toiduga. Rasvane toit lihtsustab kehal D-vitamiini omastamist. Magneesiumi soovitame võtta 1-3 tabletti päevas poole klaasi veega. Organismi energiataset aitavad lisaks tõsta B-vitamiinid ja koensüüm Q10.

Kas teadsid?

Magneesium tekib tähtedes, kus ekstreemse kuumuse ja rõhu juures sulanduvad kokku heelium ja neoon.

MILLEKS HEA ON?

Tee endale või lähedastele tervislik kingitus – Lambertsi vitamiinid kaunis kinkekarbis!

“Rohkem energiat” kinkekarbist leiad kaks teineteist täiustavat toodet, mis aitavad pimedal ajal energiavarusid taastada.  Multifunktsionaalne magneesium aitab paremini välja magada ning D-vitamiin tugevdab immunsüsteemi ja annab energiat.

Komplekt on ideaalseks kingituseks täiskasvanutele.

D-vitamiin 4000 iu (100 μg) – on Eesti kliimas talvisel ajal ülimalt vajalik kõikidele vanusegruppidele. D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks. Lisaks aitab ta tugevdada ka immuunsüsteemi ning tõsta organismi vastupanuvõimet haigustele ja viirustele.

Magneesium (tsitraat) MagAsorb tabletid – üks tablett sisaldab 150 mg puhast elementaarset magneesiumit! Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks ning magneesiumtsitraat on kõige paremini imenduv mineraalvorm. Magneesium on ka stressirohkel perioodil hea, sest aitab kergemini uinuda ning paremini välja puhata. Spordiga tegelevatel inimestel aitab treeningutest kiiremini taastuda ja aitab ennetada lihaskrampe.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimestele, kes soovivad enda energiavarusid taastada
  • inimestele, kes soovivad aidata tugevdada enda immuunsüsteemi
KOOSTISOSAD

D-vitamiin 4000 iu 100 μg

Päevane annus 1 kapsel sisaldab
1 kapsel %NRV
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 100 mcg (4000 IU) 2000

MagAsorb® Magneesiumi 150 mg tabletid

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab
%NRV*
Magneesium 150-450 mg (tsitraadina) 40-120

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
120 17,30 
D-vitamiin 4000 IU (100 μg)
120 18,89 
Magneesium 375 mg
180 26,78 
60 14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]