Glükoosamiin taimetoitlastele ja veganitele

 • ainukene sobilik glükoosamiini allikas taimetoitlastele, veganitele ja kooriklooma allergiaga inimestele
 • tabletid on maitsestamata kestaga, väikesed ning kergesti allaneelatavad
 • igas tabletis 660 mg glükosamiinvesinikkloriidi
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 tabletti päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 söögikorra kohta. Tulemuste nägemiseks on soovituslik glükoosamiini võtta vähemalt 4-8 nädalat. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Toidulisandid on üks paremaid täiendava glükoosamiini allikaid, sest selle toitaine allikad on üsna spetsiifilise. Suhteliselt palju glükosamiini leidub näiteks krabides, austrites ja krevettide kestades.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Tegu on garanteeritud taimse päritolu ja on kooriklooma / merekarpide vaba tootega.

Glükoosamiini leidub liigestes, kõhretes ja lihastes, kus ta mängib olulist rolli liikuvusel ja ühendava koe sujuval töötamisel. Glükoosamiin on oluline kõhre, liigesepindade, selgroo lülivaheketaste ja liigesevedeliku koostisosa, millel on oluline roll kõhre paindlikkuse ja vastupidavuse tagasmisel. Glükoosamiini leidub inimese organismis olevates kõikides sidekudedes: nahas, kõõlustes, veresoonte seintes, südameklappides ja ka silmades. Glükoosamiinil on võtmeroll lagunenud kõhrekoe asendamiseks vajalike ainete tootmise stimuleerimisel organismis. Samuti hävitavad glükoosamiinid liigesevedelikus põletikerakke.

Glükoosamiinvesinikkloriid on taimse päritoluga, mis läbib spetsiaalse fermentatsiooniprotsessi. See tähendab, et erinevalt glükoosamiinsulfaadist on glükoosamiinvesinikkloriid sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Tabletid on maitsestamata kestaga, väikesed ning kergesti allaneelatavad ning toodetud vastavalt farmatseutilistele GMP standarditele.

Iga tableti glükoosamiini sisaldus on peaaegu sama, mis on 1000 mg glükoosamiinsulfaadis, kuna vesinikkloriidis on glükoosamiini sisaldus suurem kui sulfaadi vormis.

Sobib kasutamiseks nii taimetoitlastele, veganitele kui inimestele, kellel esineb allergiat kooriklooma/merekarpide suhtes.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Glükoosamiini taimetoitlastele ja veganitele tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb liigese probleeme
 • eakad, kes soovivad toetada enda liigeste tervist
 • sportlased, kes soovivad vältida liigese probleeme
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad hoida terveid liigeseid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Glükoosamiinvesinikkloriid millest: 660-1320 mg
Glükoosamiini baasaine 548-1096 mg

Koostisosad: glükoosamiinvesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat,  glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator steariinhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteeni, otra, soja, muna, piima ja piimatooteid, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Glükoosamiini ja kondroitiini kompleks
25,22 
Glükoosamiini kompleks
29,95 
Glükoosamiinsulfaat 2KCI
22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht