Beetaglükaanide kompleks

  • kõrge beetaglükaanide kontsentratsiooniga (250 mg 1,3 ja 1,6 beetaglükaane)
  • lisaks immuunsüsteemi funktsiooni jaoks olulised vitamiinid ja mineraalid (C-, D-vitamiin, tsink, seleen)
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks külmetushaiguste korral võid veel lisaks võtta bioflavonoide.

Kas teadsid?

Oder on üks rikkamaid beetaglükaanide allikaid, kaeras veidi vähem. Ühes ja pooles tassis odrapudrus on keskmisel 3 g beetaglükaane, küpsetatud kaera kruupides keskmiselt 2,5 g beetaglükaane.

MILLEKS HEA ON?

Beetaglükaanid on looduslikult esinevad polüsahhariidid, mis on saadud pärmi ühest liigist Saccharomyces Cerevisiae rakuseinast. 1 tablett sisaldab 250 mg beetaglükaane, mis koos D- ja C-vitamiini, tsingi ja seleeniga mängivad olulist rolli immuunsüsteemi toetamisel.

Beetaglükaanid on suhkrud, mida leidub bakterite, seente, pärmide, vetikate, samblike ja taimede, nagu kaer ja oder, rakuseintes. Kõige sagedamini kasutatakse neid südamehaiguste ja kõrge kolesteroolitaseme korral.

Suukaudselt tarvitatavad beetaglükaanid võivad vähendada vere kolesteroolitaset, takistades kolesterooli imendumist toidust maos ja sooltes. Lahustuva kiudainena ei seedu beeta-glükaan ise, kuid see aeglustab toiduainete läbimist soolestikus. Selle tulemusena imenduvad süsivesikud aeglasemalt, mille tulemuseks on püsivam veresuhkur. Lisaks liigub see seedetrakti kaudu aeglaselt, võttes endaga sealt kolesterooli kaasa.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel on kõrge kolesteroolitase
  • inimesed, kes soovivad oma immuunsüsteemi toetada ja tugevdada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
D3-vitamiin 25 μg 500
C-vitamiin 150 mg 188
Tsink 10 mg 100
Seleen 110 μg 200
Pärm (Saccharomyces Cerevisiae); sisaldades 1,3/1,6 beetaglükaane 388 mg; 250 mg -

Koostisosad: pärm (beeta-glükaanid), mahuaine tselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, askorbiinhape, paakumisvastased ained ränidioksiid, magneesiumstearaat ja stearhape, tsinktsitraat, Vitamiin D3 (dl- alfa.tokoferooliga), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, seleen (naatriumseleniit).

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
17,30 
Seleen 200 µg
12,58 
Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht