Imuno-Strength leedrimarja, kibuvitsa ja mustsõstra kontsentraat

 • immuunsüsteemi toetav looduslike antioksüdantidega kontsentraat
 • säilitatud marjade toitaineväärtust
 • sobib alates 5-ndast eluaastast
 • värskendava maitsega ja ei sisalda kunstlike magusaineid
Kogus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Lastele vanuses 5-15 soovitame võtta 5 ml (1 tl) päevas. Vanuses 15 ja vanemad võiksid võtta 10 ml (2tl) päevas. Loksuta enne tarvitamist, võib võtta otse lusikaga, lahjendada veega või lisada see oma valitud joogile. Lisaks soovitame juurde tarvitada D3-vitamiini, mille regulaarne tarvitamine sobib pikaajaliseks immunsüsteemi toetamiseks.

Kas teadsid?

Populaarses Harry Potteri fantaasiasarja viimases raamatus oli võlukepp (the Elder Wand) valmistatud leedrupuu oksast.

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

Maitsev, naturaalne segu leedrimarja, kibuvitsa ja mustsõstra kontsentraatidest, mis on hoolikalt käsitletud, säilitades puuviljade toiteväärtuse. Kõik kolm marja on rikkalikud flavonoidide allikad, sisaldades ka antotsüanidiine (taimsed ühendid). Need ühendid toetavad immuunsüsteemi, maksimeerides antioksüdantide kaitsevõimet vabade radikaalide vastu.

Leedrimarjad, kibuvits ning mustsõstar on looduslikult kõik väga head C-vitamiini allikad.  C-vitamiinil on väga palju olulisi funktsioone meie kehas, oluliseimaks talveperioodil on immuunsüsteemi toetamine ning väsimuse ja kurnatuse vähendamine.

Kuigi tegemist on täiesti loodusliku kontsentraadiga, kus ei ole standardiseeritud ekstrakte kasutatud, on Lamberts ära mõõtnud ka loodusliku C-vitamiini sisalduse, milleks on ca 10-15 mg viie milliliitri kontsentraadi kohta.

Seda mõjuvõimsat toidulisandit võib tarvitada kogu talvekuude perioodi jooksul, et tagada toimiv immuunsüsteem ja tugev vastupanuvõime külmetustele.

Imuno-Strength kontsentraat on sobilik toidulisand ka lastele alates 5.eluaastast ning rasedatele ja imetavatele emadele.

Lambertsi Imuno-Strength kontsentraat on looduslik toode, mistõttu võivad erinevad partiid erineda värvi ja konsistentsi poolest. See ei mõjuta mahla kvaliteeti ega tõhusust.

KELLELE MÕELDUD?
 • lapsed alates 5. eluaastast ja täiskasvaund, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kes soovivad enda energiavarusid täiendada
 • inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi stimuleerida
 • inimesed, kes soovivad aidata kaasa kiiremale taastumisele peale füüsilist koormust või pikki haigusperioode
 • rasedad ja imetavad emad, kes soovivad lisaenergiat
KOOSTISOSAD
Päevane annus 5-10 ml sisaldab:
5-10 ml
Energia 42-84 kJ/10-20 kcal
Rasvad 0,01-0,02 g
Süsivesikud: 2,4-4,8 g
millest Suhkrud 2,4-4,8 g
Valk 0,1-0,2 g
Sool 0,0 g

Koostisosad: punase viinamarja mahlakontsentraat, leedrimarja mahlakontsentraat, vesi, mustsõstra mahlakontsentraat, kibuvitsa mahlakontsentraat, säilitusaine kaaliumsorbaat.

Toode ei sisalda kunstlikke magusaineid ega värvaineid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Diabeetikud peaksid enne toote tarvitamist konsulteerima arstiga. Avatud pudelit hoida külmkapis ja tarbida 8. nädala jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Granaatõuna kontsentraat
28,37 
Kirsi kontsentraat
27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht