Tagasi

Blisterpakend tagab õrnemate toodete stabiilsuse

Categories

Tagamaks toodete kvaliteet, värskus ja stabiilsus, kasutab Lamberts erinevaid pakendamise meetodeid. Osadele toodetele sobivad “rohelised” suure tihedusega polüetuleenplastikust (HDPE) purgid, kuid mõned tooted säilitavad oma omadusi kõige paremini fooliumist blisterpakendis. Viimastes kasutatakse alumiiniumfooliumi ja plastiku kombinatsiooni kaitsmaks ja ümbritsemaks tooteid (nt Colladeen Derma Plus).

Blisterpakendi kasutamise juures on parimaks omaduseks see, et nad suudavad tagada toodete stabiilsuse. Iga tablett/kapsel asub individuaalses taskus optimaalsetes sanitaartingimustes. Need toimivad erakordse barjäärina hapniku ja niiskuse vastu – mõlemad võivad hävitada ning nõrgestada toimeaineid. Õrnemate toidulisandite jaoks pakuvad blisterpakendid kauakestvat ja kohest stabiilsuse ja terviklikkuse garantiid.

Lisaks eelnevale viiakse stabiilsusuuringud tavaliselt läbi ainult ühe blisterfooliumiga, mis sisaldab 15 tabletti. See tähendab, et saame pakkuda klientidele mitmesuguseid täitesuurusi, näiteks 15 – 60, 90, 120 tabletti – ilma vajaduseta teha rohkem stabiilsuse uuringuid. Kui aga sellised tabletid oleksid kõrge tihedusega polüetüleenist purkides, oleks vaja stabiilsusandmeid iga täitesuuruse kohta – töömahukas protsess ja meie arvates väärtuslike ressursside raiskamine.

Teine ​​blisterpakendite kasutamise peamiseks eeliseks on nende kaal. Tänu sellele, et need on uskumatult kerged – võrreldes selliste materjalidega nagu klaas – säästavad nad transpordiprotsessis märkimisväärsel hulgal energiat. Kergemad tooted tähendavad seda, et sõidukid tarbivad vähem kütust, eraldavad läbisõidul vähem kasvuhoonegaase ja seetõttu on nende süsinikujalajälg väiksem. See säästab ka meie klientide raha.

Blisterpakend sobib ka ühikdoosimiseks, mis on mõne tarbija jaoks on mugavam. Tõepoolest, need on kergesti kaasaskantavad, hõlpsasti avatavad ja praktiline alternatiiv neile, kellel on klaaspudelitega raskusi. Veelgi parem – neid saab vajaduse korral diskreetselt kasutada.

Tõsi, plastiku ja alumiiniumi kombinatsioon ei muuda blisterpakendit ümbertöötlemise sõbralikuks: kahte väga erinevat materjalikomponenti on ümbertöötlemise seadetega peaaegu võimatu eraldada. Sellegipoolest on teil kodus seda väikese kannatlikkusega võimalik teha. Esiteks on ülioluline tagada, et plastkestast eemaldatakse võimalikult palju fooliumit – arvestatav kogus tuleb kergesti maha, kuid mõned piirkonnad vajavad suuremat nokitsemist. Kui olete plastikult nii palju fooliumit eemaldanud kui võimalik, on teil kaks väikest kuhjakest – alumiiniumfoolium ja plastik. Nüüd saate neid materjale eraldi ümbertöötlemisse saata. Kuid pidage meeles, et isegi üks pisikene alumiiniumfooliumi jälg plastikul tühistab kogu teie raske töö ja suunab need materjalid prügilasse.

Lõpetuseks väärib mainimist, et meie blisterpakendid vastavad täielikult Euroopa Liidu määrustele, mis käsitlevad toiduainetega kokkupuutuvaid plastmaterjale.

Allikas: Lamberts Internal Policy