Tauriin 500 mg

  • südame ja veresoonkonna funktsiooni toetamiseks
  • aju ja närvisüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodetega. Tauriini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Südame ja veresoonkonna funktsiooni täiendavaks toetamiseks võid juurde Ginko Biloba ekstrakti. Aju ja närvisüsteemi täiendavaks toetamiseks võid abi saada D-vitamiini, magneesiumi, B-grupi vitamiinide ja oomega-3 rasvhapete tarbimisest.

Kas teadsid?

Tauriin isoleeriti esmakordselt 1827. aastal saksa teadlaste F. Tiedemann ja L. Gmelini poolt. See aminohape on oma nime saanud ladinakeelsest sõnast taurus, mis tähendab härga või pulli, kuna tauriini eraldati just härja sapist.

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Ajutöö
Sapipõis
Silmade tervis
Veresoonkond

Sisaldab aminohapet tauriin, mis on vabas vormis ning valmis koheselt organismis imenduma ilma et seda oleks vaja hakata lagundama seedetrakti ensüümide abil. Keha kasutab aminohappeid proteiinide ehk valkude ehituseks. Tauriin on oluliseks koostisosaks aju, südame, sapipõie, silmade ja veresoonkonna normaalsel funktsioneerimisel.

Üks kapsel kahekordistab tavapärast toidust saadavat päevast tauriini kogust ja kaks kapslit annavad sama koguse tauriini, mis on leitud populaarsetes energiajookides.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Tauriini kapsleid tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada aju, südame ja veresoonkonna normaalset funktsioneerimist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
1-3 kapslit
Tauriin 500-1500 mg

Koostisosad: Tauriin, emulgaator riisijahu, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiin 500 mg kapslid
22,54 
L-karnitiin 500 mg
31,55 
L-lüsiin HCl 1000 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht