Fosfatidüülseriin 100 mg

  • soovituslik abivahend normaalse kognitiivse funktsiooni toetamiseks igas vanuses täiskasvanutele
  • 100 mg puhas ja kõrgkvaliteetne fosfatidüülseriin on toodetud sojast
  • sisaldab ka tsinki, millel on oluline roll normaalse kognitiivse funktsiooni töös
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta esimesed 4 nädalat 3 tabletti päevas, eelistatavalt 1 iga söögikorraga. Pärast seda võiks võtta säilitusannust 1 tablett päevas. Suurenenud vaimse pinge või töö korral võid aju toetamiseks täiendavalt võtta juurde L-teaniini, B-grupi vitamiine ning magneesiumi.

Kas teadsid?

Üks rikkamaid looduslikke fosfatidüülseriini allikaid on soja, moodustades umbes 3% kogu soja letsiinis olevatest fosfolipiididest.

MILLEKS HEA ON?

Fosfatidüülseriini leidub kõrges kontsentratsioonis ajus ning närvirakkude membraanides. See kaitseb ajurakke ning kannab nendevahelisi sõnumeid. Fosfatidüülseriin mängib olulist rolli meele ja mälu teravana hoidmisel.

Fosfatidüülseriin aitab kaasa normaalse närviülekande toimumisele ning koos tsingiga aitab toetada normaalset kognitiivset funktsiooni täiskasvanutel.

Uuringud on näidanud, et vanemaealistel esineb kõige rohkem kognitiivsete võimete langust, eriti ajutöö ja mälu puhul, mistõttu fosfatidüülseriin sobib kõikides vanustes täiskasvanutele, säilitamaks normaalseid kognitiivseid funktsioone.

Toode sisaldab lisaks tsinki, mis aitab kaasa normaalsetele kognitiivsetele funktsioonidele.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Fosfatidüülseriini tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad hoida mälu teravana
  • inimesed, kes soovivad toetada normaalseid kognitiivseid funktsioone
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti %NRV*
Fosfatidüülseriin 100-300 mg -
Tsink 5-15 mg 50-150

Koostisosad: mahuaine tselluloos, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, fosfatidüülseriin (sisaldab soja), paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat & steariinhape), ristseotud tselluloosikummi, glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), tsinkoksiid.

Teave allergeenide kohta: Sisaldab soja. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Letsitiini graanulid
22,06 
Soja isoflavoonid 50 mg
22,06 
Sojaletsitiin 1200 mg kapslid
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht