Fosfatidüülseriin 100 mg

Fosfatidüülseriin 100 mg

Fosfatidüülseriin 100 mg

52.62 

Laos

Laos

60 tabletti

Fosfatidüülseriini leidub kõrges kontsentratsioonis ajus ning närvirakkude membraanides. Fosfatidüülseriin aitab kaasa normaalse närviülekande toimumisele ning koos tsingiga aitab toetada normaalset kognitiivset funktsiooni täiskasvanutel.

Uuringud on näidanud, et vanemaealistel esineb kõige rohkem kognitiivsete võimete langust, eriti ajutöö ja mälu puhul, mistõttu fosfatidüülseriin sobib kõikides vanustes täiskasvanutele, säilitamaks normaalseid kognitiivseid funktsioone.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 

Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV
Fosfatidüülseriin 100 mg
Tsink 5 mg 50

%NRV-%päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Teave allergeenide kohta: Sisaldab soja. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Koostisosad: mahuaine tselluloos, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, fosfatidüülseriin (fosfatidüülseriin, sojaletsitiin, antioksüdant rosmariini ekstrakt), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvained titaandioksiid ja raua oksiidid, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, tsinkoksiid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 010 kg