Silmavitamiin Eyewise + oomega-3

  • silmade tervist toetavad antioksüdandid koos asendamatute rasvhapetega
  • igas kapslis tervelt 20 mg luteiini ja 356 mg oomega-3
  • zeaksantiin ja vitamiin D aitavad kaitsta silmade tervist
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas, eelistatavalt koos toiduga. Silmade tervise ja funktsiooni lisatoetamiseks soovitame juurde võtta C- ja/või E-vitamiine, mis on tugevad antioksüdandid ning aitavad neutraliseerivada vabasid radikaale.

Kas teadsid?

Luteiin on taimedes sünteesitud pigment (karotenoid) mis on madalates konsentratsioonides kollane ning kõrgetes kontsentratsioonides oranž või punane. Struktuurilt on ta sarnane beeta-karoteenile ja A vitamiinile.

MILLEKS HEA ON?

Unikaalne kooslus, mis sisaldab silma tervisele olulisi looduslikke ühendeid karoteinoide luteiini ja zeaksantiini koos asendamatute oomega-3- rasvhapetega. Ühte kapslisse on lisatud 356 mg oomega-3 rasvhappeid, sealhulgas 250 mg DHA-d, mis aitab hoida normaalset nägemist ja normaalset ajutalitlust*.

Luteiin, mida sisaldub ühes kapslis 20mg ja zeaksantiin 1 mg on karotenoidid, mida organism ise ei suuda toota ning seetõttu tuleb neid omastada toidust või vajadusel lisanditest. Neid looduslikke ühendeid leidub näiteks rohelistes lehtköögiviljades.

Luteiini aga toodetakse taimedes, et kaitsta raku koostist päikesekiirguse kahjustuste eest. Meie keha saab kasutada luteiini samal viisil – luteiin ladestub maakulasse (kollatähn), kus ta filtreerib välja päikesevalguse kahjulikke lainepikkusi, mis omakorda võivad kahjustada maakula(kollatähni) õrnu valgusretseptori rakke. Nagu kõik karotenoidid, on ka luteiin antioksüdant ja seetõttu arvatakse, et sellel on oma roll maakulakoe kaitsmisel kahjulike vabade radikaalide (ohtline ühendite) põhjustatud kahjustuste eest. Seetõttu võivad need looduslikud ühendid olla abiks silma kaitsmisel erinevate keskkonnast tulenevate kahjulike toimete eest.

Arvukad uuringud näitavad, et oomega-3 rasvhapped on olulised ka tervete silmade seisukohalt, eriti vananedes, kui silmanägemine ealiste iseärasuste tõttu halvenema hakkab. Tootes kasutatud puhas kalaõli omab säästva kalanduse sertifikaati ning on kontrollitud ja kvaliteetne.

Hiljutistest uuringutest on selgunud, et D3-vitamiini saab samuti seostada silmade tervisega, mis antud toote koosluses veelgi efektiivsele toimele kaasa aitab.

Eyewise Oomega-3 on ainulaadne kompleks, mis aitab kaasa silmade tervise säilitamisele, tundlikele ja kuivadele silmadele, silmaprobleemide ennetamisele ning sobib kasutamiseks ka arvutiga töötavale inimesele.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi silmavitamiini Eyewise + oomega-3 tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada silmade tervist
  • inimesed, kes soovivad toetada normaalset nägemist
  • inimesed, kes töötavad arvutitega
  • inimesed, kellel on kuivad silmad
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Kala kehaõli kontsentraat, 626 mg -
Mis sisaldab oomega-3-rasvhappeid, millest: 356 mg -
Eikosapentaeenhape (EPA) 56 mg -
Dokosaheksaeenhape (DHA) 250 mg -
Luteiin 20 mg -
Zeaksantiin 1 mg -
D3-vitamiin 5 µg (200 IU) 100

Koostisosad: glaseeraine želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärv rauaoksiid, kala kehaõli kontsentraat (kalaõli, antioksüdant tokoferoolide segu), luteiini kompleks* (luteiin ja zeaksantiin), vitamiin D3 (kolekaltsiferool)*.

*antioksüdant dl-alfa-tokoferooliga.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Silmavitamiin Eyewise luteiiniga
60 26,45 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]