E-vitamiin 250 IU (168 mg)

 • tugev naturaalne antioksüdant
 • looduslikus E-vitamiini vormis (d-alfa tokoferool)
 • paremini organismi poolt omastatav kui sünteetiline E-vitamiin
 • želatiini vabades kapslites
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-2 kapslit päevas, eelistatavalt koos toiduga. Kuna E-vitamiin on rasvlahustuv, toetab selle omastamist just rasvasese toiduga (nt lõhe, avokaado või pähklid) koos võtmine. C- ja E-vitamiini koos manustamine aitab neutraliseerida vabasid radikaale ning on oluline nii südame, üldise heaolu, kui ka naha tervise tagamises.

Kas teadsid?

Nimi tokoferool tuleneb kreeka keelsetest sõnadest tokos - järglane ja pherein - kandma. Seda põhjusel, et esimesena avastati E-vitamiini olulisus järglaste saamisel (emastel rottidel), seda viljastatud munarakust kuni järglaste sünnini.

MILLEKS HEA ON?
Oksüdatiivne stress
Meeste tervis
Naha tervis

E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Oksüdatiivset stressi põhjustavad ühendid, mida kutsutakse vabadeks radikaalideks ehk nö. “halbadeks” molekulideks, mille ülekaal organismis võib põhjustada immuunsüsteemi tavapärase funktsioneerimise nõrgenemist.

Samuti on E-vitamiin vajalik hemoglobiini normaalse taseme hoidmiseks, immuunfunktsiooniks ning fertiilsuse säilitamiseks.

Lambertsi tootes sisalduv d-alfa-tokoferool on E-vitamiini loomulikuks naturaalseks vormiks. D-alfa-tokoferoolina esineb E-vitamiin ka toitudes. Uuringud näitavad, et naturaalses vormis E-vitamiin on kõrgema bioloogilise aktiivsusega ning on keha poolt paremini omastatav.

Lambertsi E-vitamiin on saadud naturaalsest juurviljaõlist ning kapseldatud želatiinivabasse kapslisse, mistõttu on see sobilik ka taimetoitlastele ja veganitele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad kaitsta keha rakke oksüdatiivse stressi eest
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunfunktsiooni
 • inimesed, kes soovivad aidata fertiilsuse taset tõsta / säilitada
 • E-vitamiini defitsiidi korral
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin E (d-alfa-tokoferool) 168-336 mg (250-500 IU) 1400-2800

Koostisosad: vitamiin E (päevalilleseemne õli, d-alfa-tokoferool), kapsli kate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, päevalilleseemne õli.

Teave allegreenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

E-vitamiin 400 IU (268 mg)
23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht