Kurkum 10 000 mg Fast Release

 • standardiseeritud juure ekstrakt tagab 95% kurkumiinide sisalduse
 • kiire vabanemise tehnoloogia tagab kiirema imendumise ja toime
 • igas tabletis 200 mg kurkumi juure ekstrakti, mis on võrdväärne 10 000 mg puhta kurkumi vürtsiga
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas. Kui võtate seedimise toetamiseks ka bromelaiini, tasub neid koos kurkumiga võtta enne sööki. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde lisaks D-vitamiini, tsinki ja kvertsetiini.

Kas teadsid?

Harilikku kollajuurt (kurkum) kasvatatakse Indias, Sri Lankas, Lõuna-Hiinas, Indoneesias, Jaapanis, Filipiinidel, Madagaskaril, Haitil ja Taga-Kaukaasias. Hea viljakuse jaoks on oluline stabiilne soojus ja suur vihmahulk.

MILLEKS HEA ON?

Tabletid on formuleeritud kiire vabanemise tehnoloogial, tagades tableti lagunemise 15-30 minuti jooksul. Kiire vabanemise tehnoloogia tagab toime kiirema saabumise.

Kurkumil on pikk kasutuspraktika “rahvameditsiinis” erinevate tervise murede korral ning kurkumit nimetatakse ka n-ö “supertoiduks” tema tugevate antioksüdantsete ja põletikuvastaste omaduste tõttu.

Kurkumi kõige olulisem koostisosa on kurkumiin, mida leidub taime juures ning see annabki toodetele erksa kollase värvuse. Kurkum aitab säilitada terve seedesüsteemi toimimist ja kõrvetiste puhul, aitab ennetada külmetushaigusi, tõstab organismi loomulikku kaitsevõimet, on põletikuvastase ja antibakteriaalse toimega ja võib isegi kaasa aidata haavade kiiremale paranemisele. aitab alandada kolesterooli taset.

Erinevad uuringud on näidanud, et kurkum aitab ka treenimisest tekkinud lihaspõletike korral ja seeläbi kiiremini taastuda. Teda soovitatakse ka inimestele, kellel on artriit.

1 tablett sisaldab 200 mg kurkumi juure ekstrakti, mis on võrdväärne 10000 mg kurkumi ürdiga. Toodet võib ohutult kasutada koos glükoosamiinsulfaadi, kalaõlide, multivitamiinide ja mineraalainetega.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada enda seedesüsteemi
 • inimesed, kes soovivad toetada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad toetada enda südame tervist
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse kolesterooli taseme saavutamisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Kurkumijuure ekstrakt, mis sisaldab 95% kurkuminoide, olles võrdväärne 10 000 mg kurkumi ürdiga 200 mg

Koostisosad: mahuaine tselluloos, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, Kurkumi (Curcuma longa) juure ekstrakt, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja võrkstruktuuriga tselluloosikumm, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Ei ole soovituslik lastele alla 18. eluaastat. Ainult lühiajaliseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht