Neuro-Guard kompleks närvisüsteemile

  • spetsiaalne kolme B-vitamiini kooslus (B1-, B6- ja B12), mis toetavad närvisüsteemi ja psühholoogilisi funktsioone
  • B-vitamiinid on kompleksis naturaalse aktiivse ehk metüülitud vormina, mis on kehale koheselt valmis omastamiseks
  • B6- ja B12-vitamiinid vähendavad väsimust ja kurnatust ning aitavad kaasa normaalse immuunfunktsiooni toetamisele
  • B1-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja südametalitlusele
  • B1- ja B12-vitamiinide kõrgemad kontsentratsioonid võrreldes tavapäraste B-kompleksidega
Suurus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Toidulisand

  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSATMINE

Võta 1 tablett päevas, soovituslikult koos toiduga või vahetult peale söömist. Närvisüsteemi ja üldise immuunsuse toetamiseks võid juurde tarvitada D-vitamiini igapäevast annust ning asendamatuid oomega-3-rasvhappeid.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.