Multi-Guard vitamiinid ja mineraalained lastele

 • suhkru- ja aspartaamivabad närimistabletid
 • spetsiaalselt lastele vanuses 4-14 aastat
 • sisaldab energiat andvaid B-grupi vitamiine
 • sisaldab kasvuks vajalikke mineraalaineid: kaltsiumi, magneesiumi, tsinki
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Lastele vanuses 4-10 aastat soovitame närida päevas 1 tableti, 11 ja vanemad 2 tabletti päevas.

Kas teadsid?

Ksülitool on looduslik ploomides, maasikates, kõrvitsas ja teistes puu- ning köögiviljades leiduv magusaine, mida kasutatakse tervislikuma alternatiivina suhkrule. Võrreldes sahharoosiga sisaldab ksülitool sama kaalu kohta 40% vähem kaloreid.

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Hammaste tervis
Mälu ja keskendumine
Immuunsus

Lapse arengu ning kasvamise perioodil on oluline, et lapse organismis oleks tagatud vajalikud toitainete päevased kogused. Toitained saab laps enamasti kätte toiduga, kuid erinevate arenguetappide jooksul või hooajati võib olla toitainete imendumine pärsitud. Sel juhul tuleks lapse organismi turgutada lisatoitainetega, et tagada immuunsüsteemi toimimine ning terve laps.

Olulised vitamiinid lastele sisalduvad Lambertsi multivitamiini kompleksis Multi-Guard. Kergesti näritav ja meeldiva maitsega vitamiini- ja mineraalainete kompleks on sobilik lastele vanuses 4-14. eluaastat. Multi-Guard kompleks lastele tagab kõigi vajalike vitamiinide, mineraalainete ning sealhulgas ka mikroelementide piisava taseme lapse organismis.

Multi-Guard vitamiini- ja mineraalainete kompleks sisaldab erinevaid B-vitamiine, mis on vajalikud organismi energiaga varustamiseks ja närvisüsteemi funktsioneerimiseks. Samuti sisaldab kompleks kaltsiumi, mida on vajalikus kontsentratsioonis, et aidata kaasa lapse luude ja hammaste arengule.

Mineraalaine tsink on vajalik terve naha ja immuunsüsteemi korrapärase toimimise jaoks.

Lisaks sisaldab kompleks ka joodi, mis tagab lapse normaalse arengu ja kasvu.

C-vitamiin aitab toetada immuunsüsteemi, vähendada väsimust ja kurnatust ning tõsta vastupanuvõimet haigustele, mistõttu sobib tarvitamiseks külmetuste korral.

KELLELE MÕELDUD?
 • lapsed vanuses 4-14. eluaastat
 • lapsed, kes ei tarbi piisavalt puu- ja juurvilju
 • lapsed, kes peaksid toitaineid lisatarvitama
 • lapsed, kes peaksid tugevdama immuunsüsteemi ja tõstma vastupanuvõimet haigustele
 • lapsed, kel esinevad kasvades/arenedes erinevad tervisemures
 • lapsed, kes peaksid toetama normaalse närvisüsteemi tööd ja psühholoogilisi funktsioone
 • lapsed, kes peaksid toetama hammaste ja luude normaalset talitlust
 • lapsed, kes sooviksid vähendada väsimust ja kurnatust
 • lapsed, kelle normaalset arengut ja kasvu tuleks toetada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
Vitamiin A 400-800 μg 50-100
Vitamiin D 2,5-5 μg 50-100
Vitamiin E 5-10 mg 42-84
Vitamiin C 60-120 mg 75-150
Tiamiin 0,7-1,4 mg 64-128
Riboflaviin 0,8-1,6 mg 57-114
Niatsiin 9-18 mg 56-112
Vitamiin B6 1-2 mg 71-142
Foolhape 100-200 μg 50-100
Vitamiin B12 0,5-1 μg 20-40
Biotiin 75-150 μg 150-300
Pantoteenhape 3-6 mg 50-100
Kaltsium 80-160 mg 10-20
Magneesium 45-90 mg 12-24
Raud 2,8-5,6 mg 20-40
Tsink 4-8 mg 40-80
Seleen 20-40 μg 36-72
Kroom 25-50 μg 62-124
Jood 75-150 μg 50-100
Koliinbitartraat 1-2 mg -
Inositool 1-2 mg -

Koostisosad: Magusained: ksülitool, kaltsiumkarbonaat, frukto-oligosahhariidid, magneesiumhüdroksiid, Vitamiin C (askorbiinhape), niatsiin (nikotiinamiid*), sidrunhape, emulgaator stearhape, Vitamiin E (d-alfa tokoferoolatsetaat), raud (raud fumaraat*), paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, värvained: punapeedi pulber, tsinkoksiid*, Vitamiin A atsetaat, Vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid*), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), tiamiinmononitraat, riboflaviin*, Vitamiin D3, koliinbitartraat, inositool, kroompikolinaat, foolhape, kaaliumjodiid, biotiin, naatriumseleniit, Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin). *Mikrokapseldatud koos rasvhapete mono- ja diglütseriididega, et peita vitamiini / mineraali maitset.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, seller, kala, koorikloom, pärm, sulfiteid.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele. Üleliigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad
14,16 
Probiootikum Acidophilus Extra 4
al.  14,16 
Tsink pastillid C-vitamiiniga
al.  3,82 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht