Oomega-3 kalaõli kapslid lastele

 • loodud spetsiaalselt lastele alates 3. eluaastast
 • pehme närimiskapsel loodusliku musta sõstra maitsega
 • tänu kõrgtasemelisele puhastusprotsessile puudub spetsiifiline kalamaitse
 • koos A-, C-, E- ja D-vitamiinidega
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Näri 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Et tagada kõigi lapsele vajalike toitainete olemasolu, võta juurde ka multivitamiini Multi-guard lastele.

Kas teadsid?

Inglismaal, Durhamis läbi viidud 120 osalenuga uuringus leiti, et oomega-3 toidulisandid aitasid parandada õpperaskustega lastel lugemis- ja kirjutusoskust ning keskendumisvõimet.

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Immuunsus
Silmade tervis
Südame tervis

Oomega-3 mustasõstramaitselised pehmekapslid sisaldavad vajalikke küllastumata oomega-3-rasvhappeid ja A-, C-, D- ja E-vitamiine. Lambertsi laste kalaõli kapslitel puudub ebameeldiv kalamaitse, mis on saavutatud tänu 5-etapilisele puhastusprotsessile.

Lamberts oomega-3 kalaõli koostises sisalduvad küllastumata oomega-3-rasvhapped: DHA (dokosaheksaeenhape) ja EPA (eikosapentaeenhape) on vajalikud lapse aju ja vaimsete funktsioonide normaalseks arenguks. Küllastumata rasvhapped on positiivse toimega veresoonkonna, südame ja silmade normaalsele funktsioneerimisele.  Kuna meie organism pole ise võimeline neid asendamatuid rasvhappeid (EPA ja DHA) sünteesima, on vajalik rasvahapete varude täiendamine. Need asendamatud rasvhapped peame saama kätte toiduga (nt. kala süües) või vajadusel toidulisanditest. Piisavad küllastumata rasvhapete varud organismis tagavad lapse normaalse kasvu, vaimsete oskuste ning kesknärvisüsteemi normaalse arengu.

Lamberts oomega-3 kalaõli kapslites sisalduv D3-vitamiin soodustab kaltsiumi ja magneesiumi imendumist ning sidumist luudesse, mis aitab muuta luude ja hammaste struktuuri tugevamaks. D-vitamiin omab ka olulist rolli rakkude ainevahetuses, toetab immuunsüsteemi funktsioneerimist, südametööd, tagab stabiilse närvisüsteemi ning soodustab ajufunktsioone ja parandab mälu. Lisaks on kalaõlis sisalduv D-vitamiin vajalik lapse normaalseks kasvuks ja luude arenguks.

Ühes kapslis sisaldub kokku 120 mg asendamatuid oomega-3-rasvhappeid (100 mg DHA ja 14 mg EPA), mis tagavad lapse päevase vajaliku rasvhapete koguse. Kapsli närimisel valgub suhu meeldiva mustsõstra ja kergelt sidruni maitsega õli, mis maskeerib kalamaitset niivõrd hästi, et on paljude meie väikeste sõprade lemmikuima vitamiini tiitli saanud.

Kompleks on loodud spetsiaalselt lastele alates 3. eluaastast.

NB! Soovi korral saadame Sulle koju näidise proovimiseks! Näidise soovist palun kirjuta meile postkasti: info@lambertseesti.ee

KELLELE MÕELDUD?

Kellele soovitame Lamberts oomega-3 kalaõli laste kapsleid:

 • lastele, kes ei söö piisavalt kala, kus sisaldub ohtralt küllastumata oomega-3-rasvhappeid (EPA, DHA)
 • lastele, et tagada normaalne lapse areng, kasvamine, vaimsete oskuste ning närvisüsteemi normaalne areng
 • lastele, et tagada vitamiin D vajalikkus normaalseks kasvuks ja luude arenguks
 • lastele alates 3. eluaastast
 • lastele, tervete silmade funktsiooni toetamiseks
 • lastele normaalse immuunsüsteemi talitluse toetamiseks
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Kalaõli 200-400 mg -
Oomega-3-rasvhapped, millest 120-240 mg -
Dokosaheksaeenhape (DHA) 100-200 mg -
Eikosapentaeenhape (EPA) 14-28 mg -
Vitamiin A 200-400 μg 25-50
Vitamiin D3 2,5-5 μg 50-100
Vitamiin E 1,5-3 mg 13-26
Vitamiin C 30-60 mg 38-76

Koostisosad: kapslikate (glütserool, modifitseeritud maisitärklis, želeeriv aine: karrageen, maitse: mustsõstar, tselluloos, toiduvärv: raudoksiid, magusaine: sukraloos, happesuse regulaator: naatriumkarbonaat),  mittehüdrogeenitud juurviljaõli, kalaõli, maitseained ( mustsõstar, metsamarjad  ja sidruniõli), magusained (mannitool, sukraloos), C-vitamiin (askorbiinhape),  keskmise ahelaga triglütseriidid, antioksüdant kaltsiumaskorbaat, vitamiin E (dl-alfa tokoferoolatsetaat), vitamiin A palmitaat*, vitamiin D3 (kolekaltsiferool)*.*antioksüdant dl-alfa tokoferooliga.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab sulfiteid, kala. Toode ei sisalda: nisu, otra, soja, muna, piima (ega piimaprodukte), laktoosi, pähkleid, sellerit, pärmi ega gluteeni sisaldavaid koostisosi.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad
14,16 
Probiootikum Acidophilus Extra 4
al.  14,16 
Tsink pastillid C-vitamiiniga
al.  3,82 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht