Mineraalainete kompleks Mega Mineral

 • sisaldab inimesele kõige olulisemaid mineraale
 • väsimuse ja kurnatuse vastu
 • lihaste töö toetamiseks
 • luude ja hammaste tervise säilitamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. Väsimuse ja kurnatuse korral annab parema tulemuse mineraalainete kompleksi võtmine koos B-grupi vitamiinidega.

Kas teadsid?

Fosfor moodustab inimese kaalust 1% ning see on kaltsiumi järel teisena enim levinud mineraalaine kehas.

MILLEKS HEA ON?

Spetsiaalne mineraalaineid sisaldav kompleks nii naistele kui meestele. Mega Mineral mineraalainete kompleks sobib tarvitamiseks koos vitamiinikompleksiga.

Sisaldab vajalikus kontsentratsioonis mineraalainet magneesiumi, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning normaalsele lihaste tööle.

Kompleksis sisalduv raud aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Kroom aitab hoida vere glükoosi taset.

Kaltsium on vajalik luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks.

Tänu optimaalsetele päevastele magneesiumi ja kaltsiumi sisaldustele sobib mineraalainete kompleks luude tervise hoidmiseks ja toetamiseks.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Mega Mineral mineraalainete kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb väsimust ja / või kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada lihaste tööd
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata luude normaalse tervise säilitamisele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata hammaste normaalse tervise säilitamisele
 • inimesed, kes vajavad magneesiumi lisandit
 • inimesed, kes vajavad kaltsiumi lisandit
 • inimesed, kes vajavad raua lisandit
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti *NRV%
Kaltsium 500-1000 mg 63-126
Fosfor 100-200 mg 15-30
Magneesium 187-375 mg 54-108
Raud 7-14 mg 50-100
Tsink 7,5-15 mg 75-150
Vask 0,5-1 mg 50-100
Mangaan 2-4 mg 100-200
Seleen 50-100 μg 91-182
Kroom 50-100 μg 125-250
Molübdeen 2,5-5 μg 5-10
Jood 70-140 μg 46-92
Boor 1 mg -

Koostisosad:  happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, tardaine trikaltsiumfosfaat, magneesiumoksiid, mahuaine tselluloos, paksendaja ristseotud tselluloosikummi, tsinkglükonaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, raudfumaraat, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine ränidioksiid, mangaanglükonaat, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, naatriumboraat, vaskglükonaat, seleen (L-selenometioniin ja naatriumseleniit), kroompikolinaat, kaaliumjodiid, naatriummölubdaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamise korral võib olla ohtlik lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht