Laktaasi kompleks 350 mg

  • üks tugevamaid ja parima väärtusega laktaasi preparaate turul (350 mg= 9000 FCC)
  • laktoositalumatuse korral
  • seedimise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos piimatooteid sisaldava einega, kuni 3 korda päevas.

Kas teadsid?

Paarkümmend tuhat aastat tagasi olid peaaegu kõik täiskasvanud inimesed laktoositalumatud. Mingil hetkel tekkis aga inimeste populatsioonides geneetiline mutatsioon, mille tagajärjel hakkasid nad tootma laktaasi ka täiskasvanueas.

MILLEKS HEA ON?

Laktaasi kompleks on toidulisand, mis sisaldab Aspergillus oryzae poolt toodetud ensüümi laktaas.

Laktaas on seedeensüüm, mis aitab piimas ja piimatoodetes sisalduvat piimasuhkrut laktoosi lõhustada. Laktaasi toodab organism, kuid kui seda ei toimu või toodetakse liiga vähe, siis liigub seedimata laktoos käärsoolde, kus see kääritatakse. Sellega kaasneb vesiniku, süsinikdioksiidi ja orgaaniliste hapete tootmine, mille tulemuseks on krambid, puhitus ja kõhulahtisus.

Laktoositalumatus ei ole eluohtlik, kuid see võib põhjustada väga halba enesetunnet. Piimatoodete kõrvaldamine menüüst oleks üks lahendus, võib see osutuda ebapraktiliseks ja olla väga piiratud toitumise põhjuseks. Lambertsi ülitugev laktaasikompleks 350 mg vastab 9000 FCC -le (toiduainete keemiline kood)*, mis teeb sellest ühe kõrgeima tugevuse ja parima väärtusega toote.

Lamberts laktaasi ensüümi tablette võib kasutada pikaajaliselt, et vähendada laktoositalumatuse sümptomeid.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Lambertsi laktaasi ensüümi tablette:

  • inimesed, kellele esineb kõhulahtisust ja laktoositalumatust
  • inimesed, kellel esineb ärritunud soole sündroomi
  • inimesed, kellel esineb laktoositalumatust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab
1-3 tabletti
Laktaasi kompleks, mis vastab 9000-27000-le FCCle 350-1050 mg

Koostisosad: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, laktaas, paakumisvastased ained (ränidioksiid, steariinhape ja magneesiumstearaat), ristseotud tsellulooskummi.

Teave allergeenide kohta: Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Betaiin HCl pepsiiniga
23,64 
Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht