L-teaniini ja sidrunmelissi kompleks

 • toetab vaimset vastupidavust
 • teaniin on rohelises tees leiduv aminohape, mis aitab parandada meeleolu ja rahustada
 • melissil on pikk ajalugu rahvameditsiinis, peamiselt rahustava toime eesmärgil
 • koos B-grupi vitamiinidega, mis toetavad närvisüsteemi tööd
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. B-grupi vitamiinide lisatarvitamine koos L-teaniiniga aitab toetada normaalset närvisüsteemi toimimist.

Kas teadsid?

L-teaniin tõstab GABA, serotoniini ja dopamiini taset. Tegu on neuromediaatoritega, mis osalevad meie emotsioonide, keskendumisvõime, energiataseme, söögiisu, ja une reguleerimises.

MILLEKS HEA ON?
Mälu ja keskendumine
Ärevus ja stress
Närvisüsteemi toetamine
Uni

Lamberts L-teaniini ja sidrunmelissi ehk aedmelissi  kompleks sisaldab aminohapet L-teaniini ja sidrunmelissi (Melissa officinalis) ekstrakti. L-teaniin on aminohape, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Uuringutes on väljendatud aminohappe L-teaniini toimet tõsta GABA (gamma-aminovõihape) tasemeid ning alfa-laineid ajus, mis toovad kaasa rahustava toime, uimasust põhjustamata. Just rahustava toime tõttu on L-teaniin leidnud kasutust spetsialistide poolt, kes soovitavad seda aminohapet lisatarbida stressirohke perioodi vältel ning ärevuse korral.

Sidrunmelissi on rahvameditsiinis kasutatud peamiselt lõdvestava ning rahustava vahendina. Viimaste uuringute kohaselt on toodud aga välja sidrunmelissi positiivne toime parandada mälu ning keskendumisvõimet.

Lisaks sisalduvad kompleksis olulised B-vitamiinid. Biotiin ja foolhape aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning pantoteenhape aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed stressirohke perioodi vältel
 • inimesed, kellel esineb ärevust
 • inimesed, kes soovivad parandada keskendumisvõimet ja mälu
 • inimesed, kes soovivad toetada normaalseid psühholoogilisi funktsioone
 • inimesed, kellel on probleeme uinumisega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV
Foolhape 100-200 µg 50-100
Pantoteenhape 3-6 mg 50-100
Biotiin 25-50 µg 50-100
L-teaniin 100-200 mg -
Sidrunmeliss (Melissa officinalis) (600mg 10:1 ekstraktist) 300-600 mg -

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, sidrunmelissi (Melissa officinalis) ekstrakt, tselluloos, L-teaniin, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdropropüültselluloos, toiduvärvid titaaniumdioksiid ja raudoksiidid, kaprüültriglütseriidid), paakumisvastased aine (ränidioksiid, steariinhape ja magneesiumstearaat), tsellulooskummi, pantonteenhape (kaltsiumpantotenaat), foolhape, biotiin.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Fosfatidüülseriin 100 mg
55,25 
L-teaniin 200 mg
25,22 
VeinTain® – Ginkgo biloba kompleks
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht