L-teaniin 200 mg

 • kiire toimega
 • närvisüsteemi normaalse funktsiooni toetamiseks
 • stressi ja ärevuse maandamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 tablett päevas koos toiduga. L-teaniini koos kohviga võtmine võib mõjuda sünergiliselt nende mõlema energiataset ja keskendumisvõimet parandavatele omadustele. Närvisüsteemi täiendavaks toetamiseks võid võtta lisaks B-grupi vitamiine, magneesiumi, D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

L-teaniin tõstab GABA, serotoniini ja dopamiini taset. Tegu on neuromediaatoritega, mis reguleerivad meie emotsioone, keskendumisvõimet, energiataset, söögiisu, und ja kognitiivset võimekust.

MILLEKS HEA ON?
Mälu ja keskendumine
Ärevus ja stress
Närvisüsteemi toetamine

L-teaniin on aminohape, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Uuringutes on väljendatud aminohappe L-teaniini toimet tõsta GABA (gamma-aminovõihape) tasemeid ning alfa-laineid ajus, mis toovad kaasa rahustava toime, uimasust põhjustamata. Just rahustava toime tõttu on L-teaniin leidnud kasutust spetsialistide poolt, kes soovitavad seda aminohapet lisatarbida stressirohke perioodi vältel ning ärevuse korral.

Lamberts L-teaniin sisaldab vabas vormis aminohapet, mis aitab kaasa selle kiiremale imendumisele. Tootes sisaldub aktiivne L-teaniini vorm, mis on saadud fermentatsiooni protsessi tulemusena.

L-teaniini tarvitamine ei pea olema pikaajaline nagu enamus toidulisandite puhul, vaid toime saabumine on märgatav juba mõne tunni möödudes.

L-teaniini kohta saad rohkem lugeda meie artiklist.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-teaniini tarvitada:

 • inimesed, keda vaevab ärevustunne
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele närvisüsteemi talitlusele
 • inimesed stressirohkel perioodil
 • inimesed, kellel on uinumisraskusi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
L-teaniin 200 mg

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, L-teaniin, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained (ränidioksiid, steariinhape ja magneesiumstearaat), ristseotud tsellulooskummi, glaseerained hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja glütserool).

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

L-teaniini ja sidrunmelissi kompleks
25,22 
Roheline tee 5000 mg
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht