L-karnitiin 500 mg

 • kehal rasvade energiaks muutmise toetamiseks
 • mitokondri funktsiooni toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 kapsel päevas koos vee või mahlaga, vältida piima. Kõige parem on karnitiini võtta pool tundi enne sööki või enne magama minekut. Täiendavaks keha energiatootmise toetamiseks soovitame juurde võtta B-grupi vitamiine. Keha taastumise toetamiseks sportimisjärgselt soovitame lisaks tarbida ka antioksüdante.

Kas teadsid?

L-karnitiini leidub peaaegu kõikides loomsetes rakkudes. Karnitiin on oma nime saanud ladinakeelsest sõnast carnus, mis tähendab liha, sest see aminohape eraldati esmakordselt just lihast.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Väsimus ja kurnatus
Vastupidavus
Südame tervis

L-karnitiin on oluline keha poolt lüsiinist toodetav aminohape, mille kõige olulisem ainevahetuslik funktsioon on pika ahelaga rasvhapete transportimine oksüdatsiooniks lihaste mitokondritesse. Südamelihas, mis on oluline metaboolse energia allikas, on sõltuv eelpool nimetatud mehanismi toimimisest. Sportlased eelistavad sageli L-karnitiini just selle füsioloogilise rolli tõttu.

Lisaks on karnitiinil oluline ülesanne pruuni rasvkoe termogeneesis ja glükoneogeneesi regulatsioonis. Seetõttu eelistavad seda sageli kaalulangetajad. Karnitiin võib parandada ka seemneraku motoorikat ja soodustada meeste fertiilsust.

Lamberts L-karnitiin on puhas, vabas vormis aminohape, mis imendub kehas ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel esineb kroonilise väsimuse sündroom
 • inimesed, kellel esineb südameprobleeme
 • inimesed, kes soovivad kaalu langetada
 • inimesed, kes soovivad sportlikku võimekust parandada
 • mehed, kellel on viljatusprobleemid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
L-karnitiin L-tartraat, millest 745 mg
L-karnitiin 500 mg

Koostisosad: L-karnitiin L-tartraat, kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), ränidioksiid, räni- magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
180 32,69 
L-glutamiin 500 mg kapslid
90 22,54 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]