C-vitamiin ja rutiin 500 mg

 • toetab immuunsüsteemi ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest
 • aitab kaasa vereringe parandamisele
 • koos antioksüdatiivsete omadustega bioflavonoididega, mis toetavad ka C-vitamiini rolli kehas
 • standardiseeritud looduslik ekstrakt tagab 50 mg rutiini ja 50 mg hesperidiini igas tabletis
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga (on sellisel juhul leebem maole ning aitab kaasa seleeni ja raua imendumisele).

Kas teadsid?

Enamik loomi ja taimi suudavad sünteesida C-vitamiini monosahhariididest, inimesed selleks aga võimelised pole. Arvatakse, et osa inimeste eellased kaotasid võime toota C-vitamiini umbes 61 miljonit aastat tagasi.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

C-vitamiini kombinatsioonis looduslike ühendite bioflavonoididega, rutiini ja hesperidiiniga, kasutab keha mitmel viisil. Need kaks võimsat bioflavonoidi on saadud looduslikest toorainetest: rutiin tatrast ning hesperidiin tsitrusviljade nahast.

On leitud, et rutiin on bioflavonoid, mis aitab kaitsta kapillaare ning toetada veeniseinte silelihaste toonust. Hesperidiin võib kaasa aidata veresoonte seinte vastupidavusele, vähendada kapillaarveresoonte lekkimist, parandada vereringet ning alandada jalgade paistetust.

Bioflavonoidid toetavad C-vitamiini rolli terve kollageeni ja kõhre funktsiooni säilitamisel, normaalse naha funktsiooni ning tervete igemete ning immuunsüsteemi toimimist.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata veresoonte seinte tugevdamisele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata vereringe parandamisele
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel esineb külmetusi
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ja sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 500-1000 mg 625-1250
Tsitruse bioflavonoidide kompleks, millest 158-316 mg -
Hesperidiin 50-100 mg -
Rutiin 50-100 mg -

Koostisosad: askorbiinhape, mahuaine tselluloos, tsitruse bioflavonoidide kompleks (hesperidiin), rutiin, paksendaja hüdroksüpropüültselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000 mg C vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiini pulber
25,22 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht