Tugevatoimeline antioksüdantide kompleks

 • tugev taimsete antioksüdantide kompleks oksüdatiivse stressi vastu
 • organismi vastupanuvõime tõstmiseks ja puhastamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • intensiivsete treeningperioodide toetuseks
 • kõrge kontsentratsioon taimseid polüfenoole (10 000 ORAC-ühikut)
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas, soovituslikult koos toiduga. Tsink ja seleen on organismi antioksüdantide kaitsesüsteemi olulised komponendid

Kas teadsid?

Polüfenoolid on koondnimetus suurele rühmale taimedes leiduvatele orgaanilistele ühenditele (fenoolhapped, flavonoidid, stilbeenid ja lignaanid), millel on kõigil antioksüdatiivsed omadused.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Organismi puhastamine
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Väsimus ja kurnatus
Taastumine treeningutest
Meeste tervis
Naiste tervis

See unikaalne antioksüdantide kooslus sisaldab taimseid fenoolseid ühendeid. Kompleksis sisaldavad tugevad taimsed antioksüdandid on spetsiaalselt valitud nende kõrge polüfenooli (taimedes looduslikult leiduvad ühendid, mida taimed sünteesivad reeglina kaitseks haigusetekitajate vastu) sisalduse tõttu. Uuringud on välja toonud, et taimede fenoolühendid on sama tugevad antioksüdandid kui C- ja E-vitamiinid.

Antioksüdandid on ühendid, mis aitavad organismil võidelda kahjulike vabade radikaalidega (reaktiivsed hapnikumolekulid). Vabad radikaalid kahjustavad rakke ning põhjustavad seeläbi erinevaid terviseprobleeme. Nende teket soodustavad õhusaastatus, keskkonnamürgid, tugev füüsiline koormus, tubakasuits, UV kiirgus ja paljud muud tegurid. Terves organismis on antioksüdantide ja vabade radikaalide vahel tasakaal. Vabad radikaalid muutuvad ohtlikuks kui tasakaal on rikutud.

Taimsete antioksüdantide kooslus aitab kaitsta DNA-d, valke ja lipiide oksüdatiivsete kahjustuste eest. Sobib kasutamiseks organismi kaitsevõime tõstmiseks, immuunsüsteemi toetamiseks, lihaste ning liigeste toetamiseks. Samuti võib kaasa aidata organismi puhastamisele.

Paljud kasulikud antioksüdandid on toitained, mida saame oma toidust. Kõigi antioksüdantide tõhusust mõõdetakse hapniku radikaalse absorptsiooni võime (ORAC – Oxygen Radical Absorbance Capacity) ühikutes. Kõigest üks Lambertsi tugevatoimeline Antioksüdantide kompleksi tablett sisaldab 10 000 ORAC-ühikut.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada organismi puhastamist
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad vähendada kahjulike vabade radikaalide osakaalu organismis
 • sportlased peale tugevat võistlus- või treeningperioodi
 • inimesed, kes soovivad tõsta organismi kaitsevõimet
 • inimesed, kes soovivad kaitsta DNA-d, valke ja lipiide oksüdatiivse stressi eest
 • inimesed, kes soovivad toetada lihaseid ja liigeseid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
ORAC segu (rohelise tee lehe-, viinamarjaseemne- ja rosmariini lehe ekstraktidest), mis sisaldab 3-5% epigallokatehiingallaati 725 mg

Koostisosad: ORAC segu (rohelisest tee (Camellia sinensis) lehest, viinamarjaseemne (Vitis vinifera) -ja rosmariini (Rosmarinus officinalis) lehtede ekstraktist), stabilisaator kaltsiumkarbonaat, emulgaator tselluloos, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid: spirulina, õun, sfaloor ja sidrun, glaseerained: kaltsiumkarbonaat ja hüdroksüpropüültselluloos), paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Sisaldab naturaalselt kofeiini. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Alfa-lipoehape 300 mg
90 26,78 
Astaksantiin (8 mg)
30 18,89 
Kvertsetiin 500 mg
60 33,98 
L-glutatiooni kompleks
60 31,55 
Roheline tee 5000 mg
60 25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]