Tugevatoimeline antioksüdantide kompleks

 • tugev taimsete antioksüdantide kompleks oksüdatiivse stressi vastu
 • igas tabletis tervelt 10 000 ORAC-ühikut
 • kõrge kontsentratsioon taimseid polüfenoole
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas, soovituslikult koos toiduga. Tsink ja seleen on organismi antioksüdantide kaitsesüsteemi olulised komponendid

Kas teadsid?

Polüfenoolid on koondnimetus suurele rühmale taimedes leiduvatele orgaanilistele ühenditele (fenoolhapped, flavonoidid, stilbeenid ja lignaanid), millel on kõigil antioksüdatiivsed omadused.

MILLEKS HEA ON?

Paljud kasulikud antioksüdandid on toitained, mida saame oma toidust. Kõigi antioksüdantide tõhusust mõõdetakse hapniku radikaalse absorptsiooni võime (ORAC – Oxygen Radical Absorbance Capacity) ühikutes. Kõigest üks Lambertsi Tugevatoimeline Antioksüdantide kompleksi tablett sisaldab 10000 ORAC-ühikut.

Antioksüdandid on ühendid, mis aitavad organismil võidelda kahjulike vabade radikaalidega. Vabad radikaalid kahjustavad rakke ning põhjustavad seeläbi erinevaid terviseprobleeme. Nende teket soodustavad õhusaastatus, keskkonnamürgid, tugev füüsiline koormus, tubakasuits, UV kiirgus ja paljud muud. Terves organismis on valitseb antioksüdantide ja vabade radikaalide vahel tasakaal. Vabad radikaalid muutuvad ohtlikuks kui tasakaal on rikutud.

Kompleks sisaldab tugevaid taimseid antioksüdante, mis on spetsiaalselt valitud nende kõrge polüfenooli (taimedes looduslikult leiduvad ühendid, mida taimed sünteesivad reeglina kaitseks haigusetekitajate vastu) sisalduse tõttu. Uuringute järgi näivad teatud taimede fenoolühendid sama tugevad antioksüdandid kui C- ja E-vitamiinid.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Tugevatoimelist Antioksüdantide kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad oma organismi puhastada
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad vähendada kahjulike vabade radikaalide osakaalu organismis
 • sportlased peale tugevat võistlus- või treeningperioodi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
ORAC segu (rohelise tee, viinamarjaseemnete, rosmariini ja pune ekstraktidest) 725 mg

Koostisosad: ORAC segu (rohelise tee, viinamarjaseemnete ja rosmariini ekstraktidest), happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Astaksantiin (8 mg)
18,89 
Männikoore ekstrakt (Pycnogenol®) 40 mg
53,69 
Roheline tee 5000 mg
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht