Kroomi kompleks 200 µg

 • veresuhkru regulatsiooni toetamiseks
 • magusaisu vähendamiseks
 • valkude, süsivesikute ja rasvade normaalse ainevahetuse toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 tableti päevas koos toiduga. Mitmed levinud ravimid võivad mõjutada kroomi omastamist, mistõttu võiks nende võtmisel hoida vähemalt 2 h vahet. Liigse söögi- ja magusaisu vastu võib abi saada lisaks kroomile L-glutamiinist, kaneelist- ning rohelise tee ekstraktist.

Kas teadsid?

Kroomi nimetus pärineb kreeka keelsest sõnast "chroma", mis tähendab "värv".

MILLEKS HEA ON?
Veresuhkru tase
Kolesterooli tase
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

Kroom on oluline mineraal, mis on toidust töötlemise ja rafineerimise tulemusel sageli kadunud. See aine aitab organismil insuliini kasutada ja on seega kaasatud protsessidesse, mis tagavad normaalse veresuhku taseme. Samuti on leitud, et kroom võib aidata vähendada kolesteroolitaset.

Lamberts Kroomi Kompleks on üks kord päevas võetav toidulisand, mis varustab organismi vajaliku kogusega keha poolt normaalse veresuhkru taseme säilitamiseks kasutatud toitainetega. Sisaldab GTF (glükoosi tolerantsuse faktor) kroomi 200 μg.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Kroomi Kompleksi kasutada?

 • inimesed, kellel on kõrgenenud kolesteroolitase
 • inimesed, kellel esineb glükoosi tolerantsuse häire
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata veresuhkru taseme säilitamisele
 • inimesed, kes soovivad piirata enda magusaisusid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
C-vitamiin 100 mg 125
Tiamiin 5 mg 455
Niatsiin 5 mg 31
Vitamiin B6 5 mg 357
Magneesium 300 mg 80
Tsink 15 mg 150
Vask 0,5 mg 50
GTF** kroom 200 µg 500

Koostisosad: magneesiumoksiid, mahuaine tselluloos, askorbiinhape, tsinktsitraat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Looduslik toiduvärv titaandioksiid, niiskusesäilitaja glütserool, happesuse regulaator stearhape, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, tiamiinmononitraat, Vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid), niatsiin (nikotiinamiid), vaskglükonaat, kroompikolinaat.

Hoiatused: Diabeetikutel enne tarvitamist soovitatav konsulteerida arsti või apteekriga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht