Korea ženšenn 1200 mg

  • tuntud idamaine toniseeriv ürt
  • žennšenn läbib põhjaliku kvaliteedi analüüsi tagamaks toimeainete piisava kontsentratsiooni
  • igas tabletis on tagatud vähemalt 25 mg ginsenosiide
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Maksimaalse mõju saavutamiseks võiks seda võtta igapäevaselt vähemalt 2 nädalat. Suurenenud vaimse ja füüsilise koormuse korral soovitame võtta lisaks B-grupi vitamiine, magneesiumi ning oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Looduslik žennšenn on väga haruldane ja aeglase kasvuga taim (keskmiselt 10 aastat esimese õitsemiseni). Tänapäeval aretatud, meile poest tuttavad kultuurisordid, on suuremad ja valmis kogumiseks kaks korda lühema ajaga.

MILLEKS HEA ON?

Lamberts Korea ženšenn 1200 mg sisaldab 24 mg ginsenosiide (Korea ženšennis peamised toimeained) tableti kohta ning on üks tugevamaid saadaval olevaid tablette. Lamberts hoolitseb selle eest, et tagada Korea ženšenni puhtus ja järjepidevus ning iga partii kvaliteeti analüüsitakse enne nendest tablettide valmistamist.

Traditsiooniliselt on Korea ehk Panax ženšenn´i Hiina meditsiinis kasutatud kahel viisil: lühiajaliselt visaduse ja keskendumise parandamiseks ning pikaajaliselt eelkõige üle 50-aastaste üldise heaolu tõstmiseks.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Korea ženšenni tablette tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
  • inimesed, kellel on probleeme keskendumisega
  • üle 50 aastased üldise heaolu tõstmiseks
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Kuivekstrakt on ekvivalentne: Korea ženšenn (Panax ženšenn) 120mg ekstraktina 1200 mg
Žen-sennosiidid 24 mg

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, Korea ženšenn-juure ekstrakt, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaatorsteariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Siberi ženšenn 1500 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht