GTF Kroom 200 µg

 • kasutatud orgaanilist glükoosi tolerantsuse faktori vormi (GTF-kroom), et aidada kaasa aine maksimaalsele imendumisele
 • veresuhkru regulatsiooni toetamiseks
 • magusaisu vähendamiseks
 • valkude, süsivesikute ja rasvade normaalse ainevahetuse toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 tableti päevas koos toiduga. Mitmed levinud ravimid võivad mõjutada kroomi omastamist, mistõttu võiks nende võtmisel hoida vähemalt 2 h vahet. Liigse söögi- ja magusaisu vastu võib abi saada lisaks kroomile L-glutamiinist, kaneelist- ning rohelise tee ekstraktist.

Kas teadsid?

Kroomi nimetus pärineb kreeka keelsest sõnast "chroma", mis tähendab "värv".

MILLEKS HEA ON?
Veresuhkru tase
Kolesterooli tase

Kroom on oluline mineraalaine, mis on toidust töötlemise ja rafineerimise tulemusel sageli kadunud. Ta aitab organismil insuliini kasutada ja on seega kaasatud protsessidesse, mis aitavad tagada normaalse vere glükoosi ehk veresuhku taseme. Samuti on leitud, et kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele.

Päevane võrdluskogus täiskasvanutel (NRV%) on 40 mikrogrammi, kuid paljude toitumisspetsialistide sõnul jääb see kogus siiski madalaks kroomi suurenenud vajaduse korral.

Lamberts tootes on kasutatud orgaanilist glükoosi tolerantsuse faktori vormi (GTF-kroom), mis on saadud kroompikolinaadi mineraalainest, et aidada kaasa aine maksimaalsele imendumisele ja selle kasutamisele organismis.

Iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi kroomi ning on valmistatud GMP (Heade Tootmistavade) farmatseutiliste standardite kohaselt.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts GTF Kroom 200 µg tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel on häiritud erinevate makrotoitainete imendumine
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata veresuhkru taseme säilitamisele
 • inimesed, kes soovivad vähendada magusaisu
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab
1 tablett %NRV*
GTF** kroom (kroompikolinaat) 200 µg 500

Koostisosad: tselluloos, dikaltsiumfosfaat, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained (ränidioksiid, steariinhape ja magneesiumstearaat),  glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja glütserool), kroompikolinaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Päevane annus ei tohiks ületada 200 mikrogrammi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht