Glükoosamiin QVC õunaäädika ja kvertsetiiniga 929 mg

  • Glükoosamiin QCV on unikaalse koostisega preparaat liigeste toetamiseks
  • ühes tabletis leidub samapalju kvertsetiini kui on keskmiselt neljas õunas
  • tervelt 100 mg õunaäädikat igas tabletis
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Tulemuste nägemiseks on soovituslik glükoosamiini võtta vähemalt 4-8 nädalat. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Toidulisandid on üks paremaid täiendava glükoosamiini allikaid, sest selle toitaine allikad on üsna spetsiifilised. Suhteliselt palju glükoosamiini leidub näiteks krabides, austrites ja krevettide kestades.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Lamberts Glükoosamiin QVC on unikaalne toode, mis sisaldab 929 mg glükoosamiinsulfaati 2KCl ning õunaäädikat koos loodusliku bioflavonoidi kvertsetiiniga.

Glükoosamiin on oluline kõhre, liigesepindade, selgroo lülivaheketaste ja liigesevedeliku koostisosa, millel on oluline roll kõhre paindlikkuse ja vastupidavuse tagasmisel. Glükoosamiini leidub inimese organismis olevates kõikides sidekudedes: nahas, kõõlustes, veresoonte seintes, südameklappides ja ka silmades.

Glükoosamiinil on võtmeroll lagunenud kõhrekoe asendamiseks vajalike ainete tootmise stimuleerimisel organismis. Samuti hävitavad glükoosamiinid liigesevedelikus põletikerakke.

Lamberts QVC kompleksis on glükoosamiin glükoosamiinsulfaadina, mis on eelistatuim vorm peamistes apteegitoodetes. Glükoosamiinsulfaadi vorm on valmis imenduma organismis ning on paremini omastatav.

Unikaalsessse koostisse on lisatud õunaäädikas, mis on sajandeid kasutusel olnud mitmete erinevate terviseseisundite korral. 1 tablett on võrdne ühe dessertlusikatäis õunaäädikaga.

Teine oluline ning paljudes uuringutes välja toodud looduslik ühend, kvertsetiin, on kõrge bioaktiivsusega bioflavonoid, mida naturaalselt leidub puuviljades ja köögiviljades. Kvertsetiini puhul on tegemist tugeva antioksüdandiga ning talle on omistatud ka põletikevastaseid omadusi.

Uuringutele toetudes on välja toodud, et päevaseks efektiivseks soovituslikuks annuseks on 1500 mg glükoosamiinsulfaati. Kõrgema annuse kasutamisel pea eelnevalt nõu apteekri või arstiga.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel esineb liigeseprobleem
  • eakad, kes soovivad toetada liigeseid
  • sportlased liigesteprobleemide ennetamiseks
  • füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad toetada tervete liigeste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Glükoosamiinsulfaat 2KCl, millest: Glükoosamiinsulfaat, millest: Glükoosamiin baasaine 929 - 1858 mg; 700 - 1400 mg; 550 - 1100 mg
Õunaäädikas 300 - 600 mg
Kvertsetiin 25 - 50 mg

Koostisosad: glükosamiinsulfaat 2KCl (koorikloomadest), mahuaine tselluloos, õunaäädika pulber, paksendaja modifitseeritud tärklis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiidid ja raudoksiidid, glütseriin, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, kvertsetiindihüdraat, paakumisvastane aine ränidioksiidid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei  asenda  mitmekülgset  ja  tasakaalustatud  toitumist  ning  tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Glükoosamiin taimetoitlastele ja veganitele
26,78 
Glükoosamiini ja kondroitiini kompleks
25,22 
Glükoosamiini kompleks
29,95 
Glükoosamiinsulfaat 2KCI
22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht