D-vitamiin 1000 IU (25 μg) ja K2-vitamiin (90 μg)

 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • hammaste tugevdamiseks
 • hammaste ja luude tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Laktoosivaba

 • Gluteenivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu, soovitame luude tervise toetamiseks võtta D3-vitamiini koos vitamiin K ja kaltsiumiga.

Kas teadsid?

Vitamiin D ja valguse vahelist seost tõestas lõplikult saksa päritolu keemik Adolf Windaus 1925. aastal. 1928 pälvis ta oma töö eest Nobeli preemia keemias.

MILLEKS HEA ON?
Luude tervis
Südame tervis
Veresoonkond

Unikaalne kompleks sisaldab vitamiin K2 ja D-vitamiini kombinatsiooni. Viimased uuringud keskenduvad vitamiin K2 ja D-vitamiin kasulikele koostoimetele südametervise ja luude tugevusele.

Kompleks sisaldab K2-vitamiini (menakinoon-7) 90 μg  ja D3-vitamiini (kolekaltsiferool) 25 μg (1000 IU).

K-vitamiinile omistatakse antihemorraagilist toimet, mille peamiseks funktsiooniks on vere hüübivuse mõjutamine. Vitamiin K2 (menakinoon) sünteesitakse seedetraktis väiksemates kogustes peensoole bakterite poolt. K-vitamiin kuulub ensüümsüsteemi koostisesse, aidates säilitada ringlevas veres normaalset protrombiini kontsentratsiooni. Protrombiini kontsentratsioon langus põhjustab hüübivushäireid ning veresoonte vigastamisel tekivad kergesti verevalumid.

Mitmed uuringud on näidanud, et regulaarne K2-vitamiini kasutamine aitab kaasa tervete luude säilitamisele, mõjutades kaltsiumi ainevahetust. Paljud teadlased usuvad, et K-vitamiini puudus võib olla üheks osteoporoosi tekke eelduseks.

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Vitamiin D aitab hoida luid ning lihaste talitlust normaalsena.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kes toituvad ebatervislikult
 • inimesed, kellel esineb vere hüübimishäireid
 • inimesed, kellel esineb D-vitamiini ja K-vitamiini defitsiit
 • inimesed, kes soovivad tugevdada luid
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata südame tervise säilitamisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin K2 (menakinoon-7) 90-180 μg 120-240
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 25-50 μg (1000-2000 IU) 500-1000

Koostisosad: kapslikate modifitseeritud maisitärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, toiduvärvid: rauaoksiid, naatriumkarbonaat, päevalilleseemneõli, vitamiin K2 ( antioksüdandid α-tokoferoolatsetaat ja rosmariini ekstrakt, vitamiin K2 (menakinoon-7), vitamiin D3(kolekaltsiferool), antioksüdant dl-alfa-tokoferool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Kui tarvitate antikoagulante (verevedeldajad), siis mitte tarvitada 2 kapslit päevas, v.a arsti nõusolekul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht