CalAsorb® – kaltsium (kaltsiumtsitraat) 800 mg + D3-vitamiin

 • kaltsium on tsitraadi kujul, mis peetakse olevat üks kergemini imenduvaid kaltsiumiühendeid
 • luude ja hammaste arengu ja tervise toetamiseks
 • sisaldab D3 vitamiini, mis aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ning luude ja lihaste normaalsele talitusele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 3 tabletti päevas koos söögiga. Parema imenduvuse tagamiseks on soovituslik võtta üks tablett iga söögikorraga. Luude täiendavaks toetamiseks võib juurde võtta K vitamiini, mangaani ja magneesiumi.

Kas teadsid?

Kaltsium on üks levinumaid mineraalaineid maakeral. Inimese keha sisaldab keskmiselt 1 kg kaltsiumi, millest 99% asub luudes.

MILLEKS HEA ON?
Luude tervis
Hammaste tervis
Menopaus

Kaltsium on inimorganismis kõige suuremas koguses esinev mineraal, millest 99% esineb luudes ja hammastes. Kaltsiumi on vaja luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks. Osteoporoosi tekkeriski vähendamine on kaltsiumi üks peamisi teada-tuntud rolle. Kaltsiumi puhul on leitud, et see võib leevendada ka premenstruaalsündroomi sümptomeid naistel.

Lisaks eelnevalt nimetatud kaltsiumi omadustele, aitab ta kaasa ka normaalsele lihaste tööle, vere hüübimisele, energiavahetusele, närviülekandele ning seedeensüümide normaalsele tööle.

Lamberts CalAbsorb® sisaldab kaltsiumit tsitraadi vormis, mis aitab kaasa mineraali paremale imendumisele. 3 tabletti sisaldab 800 mg kaltsiumi, mis on päevaseks soovitatavaks koguseks.

Lisaks sisaldub tootes ka D3-vitamiin, mis aitab omakorda kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis ning aitab samuti hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel on arsti soovitusel vajalik kaltsiumi lisatarvitamine
 • inimesed, kes ohustab osteoporoos
 • inimesed, kellel on testitud kaltsiumi puudus / defitsiit
 • inimesed, kes soovivad hoida luid ja hambaid normaalsena
 • inimesed, kes soovivad hoida lihaste talitlust normaalsena
 • naised, kellel esineb premenstruaalsündroomi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 3 tabletti sisaldab
3 tabletti %NRV
Kaltsium (tsitraadina) 800 mg 100
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 6 μg 120

Koostisosad: kaltsiumtsitraat, mahuaine tselluloos, paksendaja kiutselluloosi pulber, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht