Candaway tabletid seedimise soodustamiseks

  • seedimist toetavad looduslikud ürdid ja vürtsid
  • seedetrakti seeinfektsioonide korral
  • puhituse ja ebamugavustunde vastu kõhus
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 tabletti päevas koos toiduga.

Kas teadsid?

Kaneeli on kasutatud juba aastatuhandeid ning see oli hinnatud vürts nii kuningate kui vaimulike hulgas. Kaneeli allikas, kaneelipuu, oli pikka aega vürtsikaupmeeste poolt hoitud saladus, et säilitada nende monopolistaatust vürtside turul.

MILLEKS HEA ON?

Lamberts Candaway on tugevatoimeline looduslik segu ürtidest ja vürtsidest, mis aitavad säilitada tervislikku tasakaalu seedetraktis.

Lamberts Candaway sisaldab tugevatoimelisi ekstrakte kaneelikoorest, oliivilehest, köömnetest ning punest, mida soovitatakse inimestele, kellel esineb nii seedetrakti seeninfektsioone kui ka muid seedeprobleeme.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel esineb seedetrakti vaevusi
  • inimesed, kellel esineb seedetrakti seeninfektsioone
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Kaneelikoor (750 mg 5:1 ekstraktist) 1875-3750 mg
Oliivileht (180 mg 4.5:1 ekstraktist) 405-810 mg
Pune (100 mg 4:1 ekstraktist) 200-400 mg
Köömned (100 mg 4:1 ekstraktist) 200-400 mg

Koostisosad: Happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, emulgaator tselluloos, kaneelikoore (Cinnamum cassia) ekstrakt, apteegitilli (Foeniculum vulgare) seemneekstrakt, pune (Origanum vulgare) leheekstrakt, oliivi (Olea europaea) leheekstrakt, tabletikate: ( hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid: spirulina, õun, safloor ja sidrun; glaseeraine kaltsiumkarbonaat), paakumisvastased ained ränidioksiid,  magneesiumstearaat ja stearhape; ristseotud tselluloosikummi.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

 

Sarnased tooted

Ingveri kapslid
60 15,74 
Kaneeli tabletid 2500 mg
60 18,89 
Kurkum 10 000 mg Fast Release
120 36,00 
60 22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]