Ingveri kapslid

 • toetab seedimist ning liigeseid
 • kõrge kontsentratsiooniga ekstrakt
 • igas kapslis leiduva 120 mg ekstrakti tegemiseks on kasutatud 14 g värsket ingverit
 • ekstrahheerimisprotsessiga on säilitatud efektiivne gingeroolide tase
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toiduga. Soovitame ingevrit tarbida järjest kuni 12 nädalat vastavalt vajadusele. Seedimise täiendavaks toetamiseks võid võtta lisaks artišokki või piparmündiõli.

Kas teadsid?

Ingver kuulub maailma kümne tähtsaima vürtsi hulka. Lisaks oma maitse ja raviomadustele toodetakse ingverist ka oleoresiini, mida parfümeeriatööstus kasutab idamaiste meestelõhnaõlide valmistamiseks.

MILLEKS HEA ON?

Ingver, Zingiber officinale risoom, on üks kõige laialdasemalt kasutatud liikidest ingveri (Zingiberaceae) perekonnast ning ta on populaarne maitseaine erinevates söökides ja jookides. Lisaks on ingverit juba üle 2500 aasta kasutatud ka meditsiinilistel eesmärkidel nii Hiinas kui Indias, kus avastati, et ta aitab peavalu, iivelduse, reumatismi ning külmetushaiguste puhul.

Ingver on pikaaegselt kasutusel olnud ka seedimise abistajana. Nimelt aitab ta vabastada seedesüsteemi üleliigsetest gaasidest. Muuhulgas on ingver kasutusel ka teiste seedetrakti vaevuste nagu koolikute (gaasivalude) ja düspepsia ( valu või ebamugavustunne ülakõhus pärast söögikorda) puhul.

Viimaste uuringute kohaselt soovitatakse ingveri toidulisandit  kasutada ka liigese hooldamise programmides koos glükoosamiini ja kalaõliga. Ingveri tablettide kasutamine võib liigeste valulikkuse ja jäikuse vähendamisele kaasa aidata.

Üks kapsel sisaldab 14 g värskest ingverijuurest saadud 120 mg ingveriekstrakti. Kapslites kasutatakse ekstrakti, et säilitada aktiivsete koostisosade gingerooli ja tsingerooli mõju.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Ingveri kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb iiveldust
 • inimesed, kellel esineb seedetrakti vaevusi
 • inimesed, kellel esineb puhitusi, gaase
 • inimesed, kellel esineb liigeste jäikust ja valulikkust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Ingverijuur (120 mg 120:1 ekstraktist) 14 400 mg

Koostisosad: kapslikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, happesuse regulaator dinaatriumfosfaat, toiduvärv raudoksiid, päevalilleseemneõli, ingveriekstrakt (zingiber officinale), paakumisvastane aine ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Candaway tabletid seedimise soodustamiseks
25,22 
Glükoosamiini kompleks
29,95 
Kaneeli tabletid 2500 mg
18,89 
VeinTain® – Ginkgo biloba kompleks
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht