TurMemoric mälu vitamiinid ja mineraalained

 • igas tabletis 100 mg kurkumi juure ekstrakti (95% kurkumiine)
 • rosmariin ekstrakti vormis, et säilitada toimeaineid
 • vitamiin B12, luteiini ning kurkumi kooslus toetavad mitmekülgselt normaalset kognitiivset funktsiooni (mälu, keskendumist, õppimisvõimet)
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 2 tabletti päevas koos toiduga. Aju ja närvisüsteemi täiendavaks toetamiseks võid juurde võtta ka magneesiumi ning kaltsiumi.

Kas teadsid?

Arvatakse, et inimese aju saab teoorias hoida kuni 2.5 petabaiti (1petabait=1024 terabaiti) andmeid. Võrdluseks keskmine koduarvuti suudab hoida korraga 0.5-1 terabaidi jagu informatsiooni.

MILLEKS HEA ON?
Mälu ja keskendumine
Närvisüsteemi toetamine

Viimased uuringud on keskendunud luteiini positiivsele toimele ajus.

Lamberts TurMemoric vitamiinide ja mineraalainete kompleks sisaldab lisaks 95% kurkumiini, luteiini, B12-vitamiini, tsinki ja rosmariini ekstrakti.

Luteiini peetakse üheks tähtsamaks looduslikuks ühendiks, karotenoidiks. See on seotud silmade tervisega ning just seetõttu on ka viimased uuringud keskendunud selle positiivsele toimele ajus. Teadlased on avastanud luteiini akumuleerumise ja rasvhappeid sisaldavate aju piirkondade vahelise seose, sealhulgas DHA (asendamatu oomega-3-rasvhape dokosaheksaeenhape), mis viitab sellele, et sellel võib olla oluline roll antioksüdandina.

Lamberts TurMemoric kompleks sisaldab 10 mg luteiini puhtas vabas vormis kahe tableti kohta (teadlased usuvad, et päevane luteiini tarbimine peaks olema umbes 10 mg päevas). Rosmariini ekstrakt aitab kaasa erinevate toitainete säilitamisele kompleksis.

Vitamiin B12 aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink on kasulik normaalse kognitiivse funktsiooni jaoks.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad oma ajutegevust toetada
 • inimesed, kes sooivad toetada oma mälu
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma organismi üldist heaolu
 • inimesed, kes soovivad oma immuunsüsteemi tugevdada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1- 2 tabletti sisaldab:
1- 2 tabletti %NRV*
Kurkumijuure ekstrakt (95% kurkumiin on võrdeline 10 000 mg kurkumi ürdiga) 100-200 mg -
Luteiin 5-10 mg -
Zeaksantiin 250-500 µg -
Vitamiin B12 250-500 µg 10 000-20 000
Tsink 2,5-5 mg 25-50
Rosemary (7.5:1 ekstraktina) 10-20 mg -

Koostisosad: mahuaine tselluloos, kurkumijuure ekstrakt, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, emulgaator dikaltsiumfosfaat, luteiini kompleks (luteiin, zeaksantiin, antioksüdant: rosmariini ekstrakt), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, tsinktsitraat, rosmariini ekstrakt, emulgaator stearhape, vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit.

Hoiatused: Ei ole soovituslik raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Ei ole soovitatav lastele alla 18. eluaasta. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]