Zincatest® tsingi lahus 100 ml

 • uudne ja mitteinvasiivne viis organismis tsingitaseme kontrollimiseks
 • hea tsingi allikas neile, kes ei saa neelata kapsleid ega tablette
 • toetab immuunsüsteemi ning omab antioksüdatiivseid omadusi
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Zincatest® kasutamiseks tsingi taseme määramisel tehke test vähemalt üks tund pärast söömist või joomist. Selleks lisage 5 ml lusikatäis Zincatest lahust 60 ml veele. Lahjendatud segu hoidke / loputage suus 10 sekundit. Seejärel võite lahuse alla neelata või välja sülitada.
Maitsetesti järgnevad tulemused näitavad tsingi taset organismis:
1) maitsetu nagu vesi - madal
2) veidi kuiv, kare, mineraalilaadne või isegi magus maitse, mis areneb mõne sekundi jooksul: pigem madal
3) spetsiifiline maitse, mis aja jooksul tugevneb: normilähedane
4) tugev, ebameeldiva maitsega, koheselt tuntav: normaalne tsingi tase
Madala tsingi taseme korral soovitame võtta 5 ml lahust päevas, kuni tunnete punktides 3 või 4 kirjeldatud maitset.

Kas teadsid?

Tsinki kui metalli on inimesed kasutanud juba aastatuhandeid ning vanimad tõendid sellest pärinevad esimesest aastatuhandest. Tänaseks päevaks on leitud, et tsink võtab osa sadadest protsessidest organismis.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Viirused
Meeste tervis
Silmade tervis
Juuksed, küüned, nahk

Zincatest® lahust saab kasutada kahel viisil: lihtsa, mitteinvasiivse testina, mis näitab tsingi taset organismis või toidulisandina. Ideaalne neile, kellel tableti või kapsli neelamine on raskendatud.

Tsink on oluline mineraalaine, mis kuulub enam kui 300 ensüümi koostisesse. Ta on insuliini, mida kasutatakse suhkruhaiguse raviks, lahutamatuks osaks ja on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks. Kõik kehale esitatavad täiendavad füüsilised või vaimsed nõudmised võivad suurendada organismi tsingivajadust või suurendada meie organismis tsingi kadu ning põhjustada tsingi puudust. Samas pärsivad ka fütaadi- ja kiudainerikkad toidud tsingi imendumist toidust.

Nahas leidub 1/5 organismis olevast tsingist ja see on kaasatud kudede uuendamise protsessi ning normaalse naha õlinäärmete talitluse tagamisse.

Tsink aitab tugevdada organismi loomulikku kaitsevõimet, mõjutab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ning nägemist. Tsinki on vaja haavade paranemiseks, valgusünteesiks, rakkude taastumiseks  ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Aitab hoida luid, küüsi, juukseid ja nahka normaalsena. Samuti on see oluline lastel normaalse kasvu tagamiseks.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Lamberts Zincatest lahust:

 • inimesed, kes soovivad teada saada enda organismi tsingitaset
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kes soovivad toetada silmade tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada naha, küünte ja juuste tervist
 • inimesed, kes ei saa toidust piisavas koguses tsinki
 • inimesed, kes soovivad toetada reproduktiivsüsteemi tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 5 ml sisaldab:
5 ml %NRV
Tsink (tsinksulfaadina) 15 mg 150

Koostisosad: tsinksulfaat, puhastatud vesi.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Pärast avamist sulgege pudel uuesti korgiga ning säilitage külmkapis. Tarvitada 30 päeva jooksul.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
14,16 
Tsink pastillid C-vitamiiniga
al.  3,82 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht