Warning: The magic method WPMDB\Anonymization\Plugin::__wakeup() must have public visibility in /data01/virt81870/domeenid/www.lambertseesti.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-migrate-db-anonymization/includes/Plugin.php on line 125
Zincatest® tsingi lahus 100 ml - Lamberts Eesti

Zincatest® tsingi lahus 100 ml

  • uudne ja mitteinvasiivne viis organismis tsingitaseme kontrollimiseks
  • hea tsingi allikas neile, kes ei saa neelata kapsleid ega tablette
  • toetab immuunsüsteemi ning omab antioksüdatiivseid omadusi
Kogus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Zincatest® kasutamiseks tsingi taseme määramisel tehke test vähemalt üks tund pärast söömist või joomist. Selleks lisage 5 ml lusikatäis Zincatest lahust 60 ml veele. Lahjendatud segu hoidke / loputage suus 10 sekundit. Seejärel võite lahuse alla neelata või välja sülitada.
Maitsetesti järgnevad tulemused näitavad tsingi taset organismis:
1) maitsetu nagu vesi - madal
2) veidi kuiv, kare, mineraalilaadne või isegi magus maitse, mis areneb mõne sekundi jooksul: pigem madal
3) spetsiifiline maitse, mis aja jooksul tugevneb: normilähedane
4) tugev, ebameeldiva maitsega, koheselt tuntav: normaalne tsingi tase
Madala tsingi taseme korral soovitame võtta 5 ml lahust päevas, kuni tunnete punktides 3 või 4 kirjeldatud maitset.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.