Mittehappeline C-vitamiin 500 mg

 • toetab immuunsüsteemi ja kaitseb oksüdatiivse stressi vastu
 • mittehappeline C-vitamiini vorm (kaltsiumaskorbaat) on maole leebe
 • eriti sobilik, kui on vajadus võtta suuri annuseid C-vitamiini
 • iga tabletiga saab üle 70 mg kaltsiumi, mis on oluline täiendus toidust saadavale kaltsiumile
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-4 tabletti päevas, koos toiduga või ilma. Immuunsüsteemi tugevdamiseks võid kaaluda tsingi, seleeni ja/või D-vitamiini juurde tarvitamist.

Kas teadsid?

Enamik loomi ja taimi suudavad sünteesida C-vitamiini monosahhariididest, inimesed selleks aga võimelised pole. Arvatakse, et inimeste eellased kaotasid võime toota C-vitamiini umbes 61 miljonit aastat tagasi.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

Mittehappeline C-vitamiin sisaldab C-vitamiini mittehappelises kaltsiumaskorbaadi vormis. Tänu sellele on toidulisand maole leebem ning sobib just inimestele, kellel on tundlik magu ning probleeme happeliste vormide tarvitamisega.

Suuremate C-vitamiinide annustamisskeemide korral on mittehappeline vorm kõige sobilikum.

Lisaks C-vitamiinile sisaldub tootes ka arvestatav kogus kaltsiumi, mis aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, närviülekandele, energiavahetusele ning aitab hoida luid normaalsetena.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Veel on C-vitamiini oluliseks ülsandeks kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

Viimaste andmete kohaselt on lubatud C-vitamiini tarvitada kuni 3 g päevas, seda juhul, kui soovitakse veelgi tugevdada vastupanuvõimet haigustele ning eemale hoida külmetusi. Pikaajaline sellise annuse tarvitamine ei ole soovituslik, vaid tuleks eelnevalt kooskõlastada apteekri või arstiga.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel on ülitundlik magu ning ei saa tarvitada happelisi C-vitamiini vorme
 • inimesed, kes tarvitavad suuremates annustes C-vitamiini
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
 • inimesed, kellel esineb külmetusi
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ning sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin 500-1000 mg 625-1250
Kaltsium (kaltsiumaskorbaat) 77-154 mg 10-20

Koostisosad: kaltsiumaskorbaat (C-vitamiin ja kaltsium), mahuaine tselluloos, happesuse regulaator trikaltsiumfosfaat, modifitseeritud tärklis, paksendaja hüdroksüpropüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode on nisu-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiini pulber
25,22 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht