Vitamiinide komplekt “Seedesüsteemi toetaja”

 • mitmekülgseks seedesüsteemi toetuseks
 • piparmündiõli toetab soole peristaltikat ja vähendab ebamugavustunnet
 • probiootikumid toetavad läbi kasulikke bakterite populatsiooni tõstmise seedimist ja immuunsüsteemi
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel probiootikumi pool tundi enne sööki koos poole klaasi veega ning 1 kapsel piparmündiõli pärast sööki. Kalaõli juurde tarvitamine aitab tagada vajaliku asendamatute oomega-3-rasvhapete koguse igapäevase toitumise kõrvale.

Kas teadsid?

Piparmünt (Mentha × piperita) on vesimündi (Mentha aquatiaca) ja rohemündi (Mentha spicata) looduslik hübriid ning seda on kasutatud seedeprobleemide leevendamiseks juba vähemalt 3500 aastat.

MILLEKS HEA ON?

Uuringud on näidanud, et tänapäeva inimese mikrobioota (kõikide mikroorganismide kogum) on vähem mitmekesine ja vastupidav. Õigete probiootikumidega keha varustamine aitab parandada seedimist, immuunsüsteemi tööd ja isegi meeleolu. Seedetrakti heaolu ja funktsioneerimine on äärmiselt oluline nii vaimse kui füüsilise tervise jaoks. Piparmündiõli koos Acidophilus Extra 10 probiootikumidega aitavad tagada soolefunktsiooni ning vähendada seedetraktiga seotud vaevusi.

Komplekt on ideaalne neile, kel esineb gaase, puhitust, ebamugavustunnet kõhus peale söömist või kellel on aeglane seedimine (istuvast eluviisist või ebaregulaarsest eluviisist tingituna). Aitab väga hästi leevendada ka erinevatest toidutalumatustest (laktoos, gluteen jne) tulenevaid vaevusi. Ideaalne ka neile, kes soovivad enda organismi toetada ja aidata taastuda peale viirushaiguse põdemist või peale ravimikuuri läbimist. Sobib tarvitamiseks ka ravimikuuri ajal.

Piparmündiõli kapslid (90 kapslit) – looduslik vahend seedimise toetamiseks; puhituse ja gaaside vähendamiseks; soole ärritussündroomi rahustamiseks; menstruatsioonivalude, iivelduse või teiste seedimisega seotud probleemide (nt ebamugavustunne peale söögikorda) leevendamiseks. Piparmündiõli on eriti kasulik inimestele, kes on töö või tervise tõttu istuva eluviisiga ning kelle soolemotoorika võib olla seetõttu häiritud. Ei sobi tugevate kõrvetiste korral.

Probiootikum Acidophilus Extra 10 (30 kapslit) – aitavad tagada heade bakterite ülekaalu organismis. Tegemist on kõrgeima tüvede arvuga probiootikumiga meie turul – 10 miljardit (tootmise hetkel) kasulikku elusat bakterit ühes kapslis! Nende kapseldamiseks on kasutatud spetsiaalseid pikenenud vabanemisega (Delayed Release – DR) kapsleid. Pärast kapsli neelamist on oluline tagada, et kasulikud bakterid elaksid üle mao happelise keskkonna ning võimalikult suur hulk bakteritest jõuaksid peensoolde ja jämesoolde. Mao happelised tingimused mõjuvad headele bakteritele hävitavalt ning selleks, et minimiseerida happe mõju elusatele bakteritele, on nad kapseldatud DR ehk pikenenud vabanemisega kapslitesse. See tähendab, et suurem hulk bakteritest jõuab soolestiku alumise osani, kus nad hakkavad kasvama ning paljunema. Kapslid on valmistatud taimsest tselluloosist ning nendes on kolm korda vähem niiskust kui tavalistes želatiinkapslites.

KELLELE MÕELDUD?
 • puhitus
 • gaasid
 • soole ärritussündroom
 • raskus- või ebamugavustunne peale söömist
 • ebaregulaarne ainevahetus
 • aeglane seedimine
 • toidutalumatused
 • soov tugevdada immuunsüsteemi
KOOSTISOSAD

Piparmündiõli kapslid

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab
1 kapsel
Piparmündiõli (Mentha piperita) 100 mg

Probiootikum Acidophilus Extra 10

Sobib taimetoitlastele.

Säilitada kuivas ja jahedas kohas temperatuuril alla 20°C (soovitatavalt külmkapis) ning päikese eest kaitstult.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Lactobacillus acidophilus La5 ja Bifidobacterium Bb12 10 x 109 (10 miljardit) elusbakterit*

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril ja kuivas, otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Sarnased tooted

Piparmündiõli kapslid 100 mg
al.  3,78 
Prebiootikumid FOS pulber
26,78 
Probiootikum Acidophilus Extra 10
al.  18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht