Viirpuu 2500 mg ekstrakti tabletid

 • toetab südame- ja veresoonkonna tööd
 • kõrge kontsentratsiooniga ekstrakt
 • sisaldab efektiivses koguses flavonoide ja proantotsüanidiine
 • igas tabletis oleva 500 mg ekstrakti jaoks on kasutatud 2500 mg viirpuud
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Efektiivse mõju saavutamiseks on soovituslik viirpuud tarvitada vähemalt 6 nädalat. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta ka D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Viirpuu oli antiik ja keskaegses Euroopas lootuse sümbol, muuhulgas kasutati seda ka nõidade ja vampiiride peletamiseks.

MILLEKS HEA ON?

Iga tablett sisaldab 500 mg Viirpuu (Crataegus oxycantha) marjade ekstrakti, millest peamised aktiivsed taimsed ühendid on flavonoidid ja proantotsüanidiinid. Aktiivsete osiste sisaldus on kõige suurem viirpuu lehtedes ja marjades, mis on ka Lambertsi poolt kasutatud ekstrakti peamisteks allikateks.

Viirpuu marju on sajandeid kasutatud taimse abivahendina seedeprobleemide, südamepuudulikkuse ja kõrge vererõhu korral. Viirpuu marjade toime võib aidata alandada kolesterooli, korrastada südametegevust- sh. südame rütmihäirete korral, vähendada närvisüsteemi ärrituvust, suurendada südame ja aju hapnikuvarustust, aidata üleminekuea häirete, unetuse ning kilpnäärme ületalitluse puhul. Kuna marjad on väga tugevad antioksüdandid, aitavad nad neutraliseerida vabu radikaale (vabad radikaalid muutuvad organismile ohtlikuks, kui neid on liiga palju) ning tugevdada organismi üldist vastupanuvõimet erinevatele haigustele ja viirustele.

Viirpuu marjad sisaldavad kiudaineid, mis aitavad seedimist soodustada, vähendades kõhukinnisust ja toimides prebiootikumina (prebiootikumid on toiduks soolestikus leiduvatele headele bakteritele ja on tervisliku seedimise säilitamiseks üliolulised).

Tegemist on ühe kõrgeima sisaldusega viirpuu toidulisandiga ja igas tabletis sisalduv ürdi kogus peegeldab uuringutes kasutatud taset.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Viirpuu tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb kõrge kolesteroolitase
 • inimesed, kes soovivad toetada enda südame tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb unetust
 • inimesed, kellel esineb seedeprobleeme
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Viirpuu marjad (500 mg 5:1 ekstraktina) 2500 mg
Millest flavonoidid 10 mg

Koostisosad: Viirpuu (Crateagus oxycantha) marjade ekstrakt, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, glaseerained (toiduvärvid titaandioksiid ja rauaoksiidid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), emulgaator stearhape, ristseotud tselluloosikummi.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kurkum 10 000 mg Fast Release
al.  22,06 
Küüslauk 8250 mg
18,89 
VeinTain® – Ginkgo biloba kompleks
25,22 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht