VeinTain® – Ginkgo biloba kompleks

 • toetab perifeerset vereringet
 • kõrge kontsentratsiooniga hõlmikpuu ekstrakt
 • lisaks efektiivses annuses põletikuvastaste omadustega kaneeli ja ingverit
 • igas tabletis sisalduva 120 mg ekstrakti tegemiseks on kasutatud 6000 mg viirpuu lehti
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Kompleksi mõju tundmiseks on vaja ekstrakti võtta tavaliselt vähemalt 4-6 nädalat. Sobib ka pikaajaliseks kasutamiseks. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta ka D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Gingko biloba-l ehk hõlmikpuul on kaks sugu, isane ja emane. Just emase puu pähklid on hinnatud delikatess Jaapani ja Hiina köögis nii oma maitse- kui raviomaduste tõttu.

MILLEKS HEA ON?

VeinTain on uudne peamiselt hõlmikpuu ehk Gingko biloba taimel põhinev kompleks, mis aitab toetada perifeerset vereringet.

Gingko biloba ehk hõlmikpuu lehtede ekstrakti on kasutatud juba aastasadu erinevate terviseprobleemide korral. Hõlmikpuu lai terapeutiline spekter võib olla osaliselt seletatav asjaoluga, et see mõjutab kahte põhiaspekti inimese füsioloogiast: 1) parandab aju ja teiste kudede verevoolu ja 2) suurendab rakkude metabolismi (ainevahetust). Need funktsioonid on hea tervise seisukohast hädavajalikud. Lisaks on tegemist ka väga tugeva antioksüdandiga.

Ginkgo biloba aitab kaasa normaalsele verevarustusele, sealhulgas kätes ja jalgades. Hea perifeerne verevarustus aitab kaasa ka normaalsele kuulmisele ja nägemisele ning aitab soodustada  ajutegevust ja toetada mälu.

Kompleksis sisalduvad ingver ja kaneelikoor, mis aitavad kaasa termogeneesi (soojuse tootmise protsessid organismis) aktiveerimisele, sealjuures stimuleerides keha erinevaid funktsioone nagu vere tsirkulatsioon ning soodustades vere ringlust terves organismis.

KELLELE MÕELDUD?
 • eakad
 • inimesed, kes soovivad toetada vere tsirkulatsiooni organismis
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad parandada aju ja teiste kudede verevoolu
 • inimesed, keda vaevavad tihti külmad käed ja jalad
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
Päevane annus 1 tablett sisaldab: 1 tablett
Gingko biloba ( 60mg 50:1 ekstraktina), millest 3000 mg
flavoonglükosiide 14,4 mg
Kaneelikoor ( 200mg 15:1 ekstraktina) 1500 mg
Ingver (180 mg 20:1 ekstraktina), millest 3600 mg
Millest gingeroolid 9 mg

Koostisosad: modifitseeritud maisitärklis, ingveri ekstrakt, mahuaine tselluloos, kaneelikoore ekstrakt, hõlmikpuu ekstrakt (Gingko Biloba), glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja klorofülliini vasekompleksid, niiskusesäilitaja glütserool), paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Ingveri kapslid
15,74 
Kaneeli tabletid 2500 mg
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht