Tsink (tsitraadina) 25 mg

 • tsitraadivormis tsink tagab selle maksimaalse imendumise
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • juuste, naha ja luude tervise jaoks
 • oksüdatiivse stressi vastu
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas 1-2 h enne sööki. Kõhuärrituse või ebamugavustunde korral võta koos toiduga milles on vähe kiudaineid. Tsinki ei tasuks samaaegselt võtta koos rauapreparaatide või antibiootikumidega. Sobib lühiajaliseks kasutamiseks.

Kas teadsid?

Parapähklid ja mandlid on head tsingi allikad: 100 grammi parapähkleid sisaldab umbes 3-4 mg tsinki, mis on umbes pool soovituslikust päevasest annusest naisterahvale.

KAS TEADSID?
Immuunsus
Viirused
Meeste tervis
Silmade tervis
Juuksed, küüned, nahk

Tsink on vajalik iga keharaku jaoks, kuid paljud meist ei omasta vajalikku kogust. Tsingi puudus on tänapäeval üpris levinud just seetõttu, et ei tarbita piisavalt tsinki sisaldavaid toiduaineid.

Tsink on oluline mineraalaine, mis kuulub enam kui 300 ensüümi koostisesse. Ta on insuliini, mida kasutatakse suhkruhaiguse raviks, lahutamatuks osaks ja on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks. Kõik kehale esitatavad täiendavad füüsilised või vaimsed nõudmised võivad suurendada organismi tsingivajadust või suurendada meie organismis tsingi kadu ning põhjustada tsingi puudust. Samas pärsivad ka fütaadi- ja kiudaineikkad toidud tsingi imendumist toidust.

Nahas leidub 1/5 organismis olevast tsingist ja see on kaasatud kudede uuendamise protsessi ning normaalse naha õlinäärmete talitluse tagamisse.

Tsink aitab tugevdada organismi loomulikku kaitsevõimet, mõjutab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ning nägemist. Tsinki on vaja haavade paranemiseks, valgusünteesiks, rakkude taastumiseks  ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Samuti on see oluline lastel normaalse kasvu tagamiseks.

Lamberts toidulisand tagab tsingi saadavuse tsitraadina selle maksimaalse imedumise kaudu.

25 mg sobib kasutamiseks lühiajaliselt puuduste kiireks kõrvaldamiseks. Säilitusannusena kasutage 15 mg tsingi tablette.

MILLEKS HEA ON?

Kes võiksid Lamberts Tsink 25 mg tablette tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel esineb nahaprobleeme
 • inimesed, kes soovivad toetada oma silmade tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada enda naha, küünte ja juuste tervist
 • inimesed, kes ei saa toidust piisavas koguses tsinki
 • inimesed, kes soovivad toetada reproduktiivse süsteemi tervist
KELLELE MÕELDUD?
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
%NRV*
Tsink (tsitraadina) 25mg 250

Koostisosad: Happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, tsinktsitraat, ristseotud tselluloosikumm, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, stabilisaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Tsingi tarvitamine tühja kõhuga võib põhjustada väiksemaid seedetrakti häireid nagu iiveldus. Sellisel juhul on tsingilisandit soovitatav tarvitada koos toiduga. Pikaajaline 25 mg või enama tarbimine võib põhjustada aneemiat. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 
Tsink pastillid C-vitamiiniga
al.  3,82 
Zincatest® tsingi lahus 100 ml
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht