C-vitamiin + bioflavonoidid ja kibuvits 1000 mg

 • kasulik hulk bioflavonoide, mis aitavad kehal C-vitamiini paremini omastada
 • bioflavonoidid toetavad vitamiin C rolli naha, igemete ja immuunsüsteemi tervise tagamises
 • sisaldab tervelt 100 mg kibuvitsa
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist. Tugevama antioksüdatiivse toime saavutamiseks tarvita juurde E-vitamiini ning seleeni.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

C-vitamiin koos looduslike ühendite bioflavonoidide (puuviljadele ja juurviljadele omased looduslikud C-vitamiini ühendid) ja kibuvitsaga, mis on omakorda looduslikuks C-vitamiini allikaks. Uuringutes on välja toodud, et kibuvits aitab oluliselt kaasa C-vitamiini imendumisele tablettidest.

Looduslikke bioflavonoide kasutab keha mitmel viisil: need toetavad C-vitamiini rolli terve kollageeni ning kõhre säilitamisel, normaalse naha funktsiooni talitlust ning tervete igemete ning immuunsüsteemi toimimist.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
 • inimesed, kellel esineb külmetusi ning kes soovivad vastupanuvõimet haigustele tõsta
 • inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ja sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
 • inimesed, kellel esineb stressi
 • taimetoitlased ja veganid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 1000-3000 mg 1250-3750
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-150 mg -
Kibuvits 100-300 mg -

Koostisosad: askorbiinhape, mikrokristalliline tselluloos, tsitruse bioflavonoidide kompleks, kibuvitsa ekstrakt, paakumisevastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu-, gluteeni, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmi.

Sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000 mg C vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
C-vitamiini pulber
25,22 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht