Tsink pastillid C-vitamiiniga

 • sidruni ja mee maitselised
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • käheda kurgu vastu
 • limaskestade hoidmiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Täiskasvanud võiksid võtta kuni 7 pastilli ja lapsed võiksid piirduda 3 pastilliga päevas. Parima toime saavutamiseks on soovituslik pastilli aeglaselt imeda.

Kas teadsid?

Parapähklid ja mandlid on head tsingi allikad: 100 grammi parapähkleid sisaldab umbes 3-4 mg tsinki, mis on umbes pool soovituslikust päevasest annusest naisterahvale.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Viirused
Lapse tervis

Väga maitsvad loodusliku mee ja sidrunimaitselised imemispastillid lahustuvad suus, tagades ühtlase tsingi, C-vitamiini, ribovlafiini (B2-vitamiini) ja mesilastaruvaigu imendumise kurgu membraanidesse. Tsink on tsitraadi vormis, mis on lihtsasti omastatav ning paremini imenduv.

Mineraalaine tsingil on organismis palju ülesandeid. Tsink on vajalik immuunsüsteemi korrapäraseks toimimiseks. Iga keharakk vajab tsinki, kuid paljud meist ei pruugi omastada vajalikku kogust toidust. Samuti on on meie kehal tsinki tarvis selleks, et hoida juukseid, küüsi, nahka, nägemist normaalsena.

Sealhulgas aitab tsink kaasa makrotoitainete, rasvhapete ja A-vitamiini normaalsele ainevahetusele.

Pastillides sisalduv C-vitamiin aitab samuti kaasa normaalse immuunsüsteemi talitlusele ning B2-vitamiin aitab hoida limaskesti normaalsena.

Tsingi imemispastille võib kasutada imemispastillidena kurgu käheduse puhul, immuuunsüsteemi turgutamiseks ja tsingipuuduse korrigeerimiseks.

Pastillid sobivad tarvitamiseks nii lastele kui täiskasvanutele.

KELLELE MÕELDUD?
 • lapsed ja täiskasvanud kurgu käheduse korral
 • lapsed ja täiskasvanud limaskestade hoidmiseks
 • lapsed ja täiskasvanud immuunsüsteemi normaalse talitluse toetamiseks ja aktiviseerimiseks
 • lapsed ja täiskasvanud tsingi puuduse korrigeerimiseks
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-7 pastilli sisaldab:
1-7 pastilli %NRV*
C-vitamiin 30-210 mg 38-266
B2-vitamiin (riboflaviin) 0,35-2,45 mg 25-175
Tsink 2-14 mg 20-140
Mesilastaruvaik 2,5-17,5 mg -
Mesi 25-175 mg -

Koostisosad: magusained: ksülitool ja sorbitool, dekstroos, lõhna-ja maitseaine (mesi, sidrun* ja apelsin*), askorbiinhape, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, tsinktsitraat, mesilastaruvaigu ekstrakt, riboflaviin.

*antioksüdant alfa-tokoferooliga

Aspartaamivaba.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Üleliigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]