Taimsed steroolid 800 mg

 • igas tabletis 800 mg taimseid steroole (millest kuni 80% on beeta-sitosteroolid)
 • võib aidata langetada kolesterooli (LDL) taset veres
 • aitab säilitada normaalset kolesterooli taset
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Kasutades lisaks E- ja C-vitamiini ning küüslauku, aitad tõsta hea kolesterooli (HDL) taset.

Kas teadsid?

Beeta-sitosterool on üks põhilisi taimseid steroole mida leidub peaaegu kõikides taimedes. Struktuurilt on see sarnane kolesteroolile, peamisele loomsele steroolile.

MILLEKS HEA ON?

Toidulisand, mis sisaldab ühe tableti kohta 800 mg puhtaid taimseid steroole, millest kuni 80% moodustavad beeta-sitosteroolid – taimsed steroolid, mis sarnanevad oma struktuurilt kolesteroolile.

Steroolid on taimedes ja loomades leiduv ühendite rühm, mis on vajalikud paljude funktsioonide täitmiseks. Kõige levinum sterool inimese organismis on kolesterool. Kolesterool on oluline komponent rakkude struktuuris ning mängib üliolulist rolli vitamiin D ning sapphapete sünteesis.

Taimsed steroolid esinevad looduslikult taimsetes õlides, teraviljades, pähklites ja seemnetes ning on osutunud ülioluliseks tervisliku kolesteroolitaseme säilitamiseks. Nad sarnanevad oma struktuurilt kolesteroolile ja on leitud, et nad on tervisele kasulikud, sest takistavad osaliselt hea kolesterooli tagasiimendumist seedetraktist.

Kolesterooli eritab loomulikul teel sapp ning selle eesmärgiks on seedimise abistamine. Seejärel toimub aga seedetraktis hea kolesterooli tagasiimendumine. Taimsete steroolide eesmärgiks ongi takistada tagasiimendumist ning seega omavad nad vere kolesteroolitaset mõjutavaid omadusi isegi kui tarbitakse väga vähese kolesteroolisisaldusega toitu.

Tänapäeva inimeste toidusedel on sageli taimsete steroolide vaene ning seetõttu rikastatakse tihti osasid toiduaineid, näiteks margariine, steroolidega. Sellised rikastatud toiduained küll muudavad meie igapäevast taimsete steroolide tarbimist, kuid sellegipoolest ei pruugi paljude inimeste jaoks sellest piisata.

Hea kolesterool (high density lipoprotein – HDL) viib halva kolesterooli (low density lipoprotein – LDL) verest välja ning ei lase sellel arteritesse koguneda. Halva kolesterooli kogunemine arterites põhjustab südame-veresoonkonnahaigusi. Kui lasete mõõta enda kolesteroolitaset, siis tuleb kindlasti mõõta hea, halva ning üldkolesterooli taset.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Taimseid Steroole tarvitada:

 • inimesed, kellel on kõrge üldkolesteroolitase
 • inimesed, kes soovivad säilitada normaalset ja tervislikku kolesteroolitaset
 • inimesed, kes soovivad toetada enda südame tervist
 • inimesed, kes tarbivad vähe teraviljatooteid
 • inimesed, kes tarbivad palju rasvaseid toite
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Taimsed steroolid (millest kuni 80% on beeta-sitosteroolid*) 800 mg

Koostisosad: taimsed steroolid, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, võrkstruktuuriga tsellulooskummi, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht