Räni 200 mg

  • looduslikust räni allikast (bambus)
  • kõrge räni sisaldusega
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas. Räni on soovituslik võtta 15-30 minutit enne sööki, tühja kõhuga. Juuste, küünte ning naha täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde lisaks biotiini, seleeni ning asendamtuid oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Kuigi räni on organismile väga oluline toitaine, kehas leidub teda väga väikestes kogustes. Looduses on räni aga üks kõige enamlevinuimaid elemente, moodustades näiteks kogu maakera massist 15%.

MILLEKS HEA ON?
Juuksed, küüned, nahk
Luude tervis

Lambertsi ränidioksiid on saadud naturaalsest bambuse ekstraktist.

Kuigi ränidioksiidi leidub inimkehas vaid väikestes kogustes, leidub seda peaaegu igas koes ning see on vajalik rakkude kasvamiseks.

Ränidioksiid on oluline mineraal, mis pakub tugevust ja paindlikkust keha sidekudedele – kõhretele, kõõlustele, nahale, luudele, hammastele, juustele ja veresoontele. See mineraal on hädavajalik kollageeni – meie kehas leiduva kõige rikkalikuma valgu – moodustumisel. Kollageen aitab hoida naha elastsena, aitab tagada tugevad küüned ja juuksed.

Ränidioksiidil on oluline roll luude tugevdamisel, hõlbustades kaltsiumi ja muude mineraalide ladestumist luudesse, aidates seeläbi vältida luumurde ja vähendada osteoporoosi tekkimise ohtu.

Vajalik ränidioksiidi kogus muutub iga eluetapiga. Noorena on ränidioksiidi tase kehas kõrge, aidates kaasa  luude ja liigeste tugevusele ja paindlikkusele. Ränidioksiidi tase langeb aga vananedes, mis võib mõjutada keha võimet säilitada piisavas kogus kollageeni. See võib põhjustada liigeste nõrkust, suurenenud luumurdude riski, naha kuivust, juuste väljalangemist ja mitmeid muid vananemisega kaasnevaid probleeme.

Headeks ränidioksiidi allikateks on kaer, oder ja riis, kuid rafineerimine võib selle mineraalaine suuremas osas hävitada.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kes soovivad toetada enda juuste, küünte ja naha tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
1-3 kapslit
Bambusekummi pulber 266-798 mg
Ränidioksiid 200-600 mg

Koostisosad: bambuse pulbri ekstrakt (Bambusa Arundinacea), kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, riisipulber, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]