Palderjan 1600 mg (400 mg ekstraktina)

 • 1 tablett sisaldab kõrges annuses 400 mg palderjani ekstrakti
 • kergelt rahustava toimega
 • aitab kaasa paremale uinumisele ja rahulikule meelele
 • sobilik stressirohkel perioodil
Suurus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

1 tablett üks tund enne uneaega või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Palderjani tarvitamine teatud perioodil toetab närvisüsteemi ning aitab kaasa rahulikule meelele ja paremale unekvaliteedile.

Kas teadsid?

Palderjan võib esile kutsuda eredaid unenägusid, kuna see sisaldab eeterlikku õli ja ühendeid, mida nimetatakse iridoidglükosiidideks. Need ühendid stimuleerivad opioidi retseptoreid ja serotoniini tootmist ajus, avaldades lõõgastavat toimet.

MILLEKS HEA ON?

Lambertsi palderjani tablettide puhul on tegemist ühe tugevaima turul saadaoleva preparaadiga, kus iga tablett sisaldab 400 mg ekstrakti, mis on võrdväärne 1600 mg taimega.

Palderjani taime rahustavat ja und soodustavat toimet tuntakse juba aastasadu. Ta aitab kaasa lõõgastumisele, on rahustava toimega ning toetab vaimset heaolu pingelisel ja stressirohkel (elu)perioodil. Lisaks on palderjani kasutatud ka üleminekuea vaevuste, unetuse, mao- ja soolespasmide ning mitme teise tervisemure korral.

Palderjani sobib kasutamiseks rahutuse, ärevuse, hirmutunde, stressi, uinumisraskuste ja unehäirete korral. Tema leevendav toime kergete närvipingete ja vaimse stressi korral on ka teaduslikult tõestatud.

PS! Ei ole soovitatav kasutada pikaajaliselt ega igapäevaselt.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel on uinumisraskused
 • inimesed, kellel esineb unehäireid
 • inimesed, kellel on pingeline (elu)periood
 • inimesed, keda vaevavad ärevushood
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Palderjan (Valeriana officinalis) vastab 400 mg 4:1 ekstraktina 1600 mg

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, palderjani (Valeriana officinalis) juure ekstrakt, mahuaine tselluloos, tabletikate (glaseerained kaltsiumkarbonaat ja isomalt; hüdroksüpropüülmetüültselluloos), ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Võib põhjustada uimasust. Ettevaatust autojuhtimisel ja masinate käitlemisel! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kirsi kontsentraat
27,66 
L-teaniin 200 mg
25,22 
L-teaniini ja sidrunmelissi kompleks
25,22 
Magneesium (tsitraat) 150 mg MagAsorb®
al.  14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht