MSM 1000 mg

 • üks kõrgeima MSM-i kontsentratsiooniga saadaolevaid preparaate
 • looduslik väävliallikas MSM
 • tablett on maitsevaba ja kergesti neelatav
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga, eelistatavalt üks hommiku ja teine lõuna- või õhtusöögiga. Liigeste toetamisel võite täiendavalt abi saada glükosamiini, kondroitiinist, kvertsetiinist ning ingverist.

Kas teadsid?

Rooskapsas, küüslaauk ja sibul on tavaliselt head MSM-i allikad. Küll aga mõjutab mulla väävlisisaldus tugevalt taimes leiduva MSM-i hulka. Loomsed allikad nagu muna, kala või piim on kindlamad MSM-i allikad.

MILLEKS HEA ON?

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv orgaaniline väävliühend.

Väävel on oluliseks komponendiks elastiini, kollageeni, kõhrede ja keratiini moodustumiseks ning samuti osaleb see tervete juuste, küünte ja naha kasvamises. MSM-i on vaja nii sidekoe ja kõhrete loomiseks kui ka liigeste liikuvuse tagamiseks.

Mitmed uuringud on näidanud, et MSM aitab kaasa glükoosamiini toimimisele muutes ta bioloogiliselt aktiivseks ning abistades teda liigeskõhreni jõudmisel. Seetõttu kasutatakse MSM-i sageli just liigesepreparaatides kombinatsioonis glükoosamiini ja kondroitiiniga.

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on üheks väävli allikaks, mis aitab kaasa keha võimele toota vajalikke proteiine ehk valke, mis sisalduvad kõhretes, juustes, nahas ja küüntes. Tabletid on kaetud, mistõttu on need maitsetud ja kergesti neelatavad.

Lamberts MSM on naturaalset päritolu metüülsulfonüülmetaani sisaldav toidulisand. Iga tablett sisaldab 1000mg MSM ning on kaetud spetsiaalsete katetega muutes need maitsetuks ja kergesti neelatavaks.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts MSM toidulisandit tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb nahaprobleeme (akne)
 • inimesed, kellel esineb liigeseprobleeme
 • inimesed, kellel esineb öiseid jalakrampe
 • nimesed, kellel on probleeme küünte ja / või juustega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
MSM (metüülsulfonüülmetaan) 1000-2000 mg

Koostisoad: metüülsulfonüülmetaan, paakumisvastased ained silikondioksiid, steariinhape, magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Glükoosamiin taimetoitlastele ja veganitele
26,78 
Glükoosamiini kompleks
29,95 
Glükoosamiinsulfaat 2KCI
22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht