Glükoosamiinsulfaat 2KCI

  • päevane soovituslik annus (2 tabletti) sisaldab tervelt 1400 mg puhast glükoosamiinsulfaati
  • tabletid on maitsevabad ja kergesti neelatavad
  • glükosamiinsulfaat on üks kõige paremini imenduvaid vorme
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 tabletti päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 söögikorra kohta. Tulemuste nägemiseks on soovituslik glükoosamiini võtta vähemalt 4-8 nädalat. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Vanemad koerad, kel on probleeme liikumisega võivad abi saada glükoosamiinsulfaadist. Uuringud on näidanud, et glükoosamiini võtmine on ühtemoodi ohutu nii inimestele kui koertele.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Glükoosamiin on oluline kõhre, liigesepindade, selgroo lülivaheketaste ja liigesevedeliku koostisosa, millel on oluline roll kõhre paindlikkuse ja vastupidavuse tagasmisel. Glükoosamiini leidub inimese organismis olevates kõikides sidekudedes: nahas, kõõlustes, veresoonte seintes, südameklappides ja ka silmades.

Glükoosamiinil on võtmeroll lagunenud kõhrekoe asendamiseks vajalike ainete tootmise stimuleerimisel organismis. Samuti hävitavad glükoosamiinid liigesevedelikus põletikerakke.

Glükoosamiin on saadaval erinevates vormides. Lamberts kasutab glükoosamiinsulfaati, kuna seda vormi on korduvalt ja edukalt uuringutes kasutatud. Selle imendumiskiirus on 90–98%.

Uuringutele toetudes on välja toodud, et päevaseks efektiivseks soovituslikuks annuseks on 1500 mg glükoosamiinsulfaati. Kõrgema annuse kasutamisel pea eelnevalt nõu apteekri või arstiga.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Glükoosamiinsulfaat 2KCl tarvitada:

  • inimesed, kellel esineb liigeseprobleeme
  • eakad, kes soovivad toetada liigeseid
  • sportlased liigesteprobleemide ennetamiseks
  • füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad toetada tervete liigeste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Glükoosamiinsulfaat 2KCl, mis sisaldab: 929-1858 mg
Glükoosamiinsulfaat 700-1400 mg
Glükoosamiini baasaine 550-1100 mg

Koostisosad: Glükoosamiinsulfaat 2KCl*(koorikloomast), mahuaine tselluloos, paksendaja modifitseeritud tärklis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool), emulgaator steariinhape, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: sisaldab kooriklooma. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]